Parasol COLORFUL STRIPES 180 cm, kolorowy
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Pleciona mikrofibra
- Drążek z powłoką proszkową
Kolor
- Czerwony
- Niebieski
- Pomarańczowy
- Zielony
- Żółty
Wymiary
- Średnica parasola: 180 cm
- Wysokość parasola: 190 cm
- Średnica drążka: 1,7 cm
Specyfikacja
- Łatwe mocowanie do ziemi lub piasku
- Składany
- Stabilny
- Szerokie zastosowanie – do użycia na plaży, na kempingu, na działce, na balkonie lub w ogrodzie
Przy długotrwałym użytkowaniu i w wyniku działania promieni słonecznych kolor parasola może ulec zmianie.
Nie zostawiaj parasola rozłożonego przy niesprzyjających warunkach pogodowych. Podczas bardzo silnego wiatru zalecamy złożenie parasola, aby uniknąć jego uszkodzenia.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Parasole |
|---|---|
| ? Kolor: | Wielokolorowy |
| Waga: | 3 kg |
| Wysokość: | 190 cm |
| Kształt: | Okrągły |
| Materiał parasola: | Mikrofibra |
| Średnica: | 180 cm |
| Stojak: | Bez stojaka |
| Typ konstrukcji: | Środkowa |
| Umieszczenie: | Na balkon, Ogrodowe |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
