Poduszka dekoracyjna Pączek z lukrem

Wyprzedaż
60 zł –33 %
Donuts
60 zł –33 % 40 zł 33 zł bez VAT
W magazynie (>10 szt)
Możliwości transportowe

Poduszka dekoracyjna w kształcie amerykańskiego pączka sprawdzi się w podróży i w domu. Powierzchnia poduszki wykonana jest z przyjemnego mikro pluszu. Wypełnienie wykonane jest z pustych włókien poliestrowych, które przetrwają wiele lat. 

Rozmiar poduszki: średnica 38 cm

Materiał wypełniający: 100% poliester

Materiał powierzchni: 100% polipropylen

Nasza wskazówka: Aby zachować jakość poduszki, zalecamy pranie wyłącznie ręczne.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Materiał poduszki 100% polipropylen

100% polypropylenWarstwa polipropylenu na materiałach powierzchniowych poduszek gwarantuje przyjemne uczucie w dotyku, przewiewność i wysoką chłonność. Polipropylen tworzy najczęściej wewnętrzną warstwę izolacyjną, dzięki czemu nadaje się także na chłodniejsze miesiące. Warstwa izolacyjna ma za zadanie regulować temperaturę i gwarantować komfortowy i niezakłócony sen przez całą noc.

Wypełnienie poduszki poliester

Výplň polštáře polyesterPoliester, włókno syntetyczne stosowane jako wypełnienie poduszek w postaci kulek lub całego włókna. Jest to bardzo lekki materiał z dobrą pamięcią kształtu, a także wyróżnia się łatwą konserwacją i niską wagą. Ten rodzaj poduszki jest popularny, a co więcej, niedrogi.

Pranie poduszki

Praní polštářePranie i odpowiednia pielęgnacja przedłużą żywotność poduszek i ich jakość. Idealnie jest prać poduszki dwa razy w roku w temperaturze 60°C, niszcząc tym samym wszelkie roztocza i mikroorganizmy. Zalecamy stosowanie specjalnych detergentów do poduszek i kołder z wypełnieniem z pierza, w przypadku pozostałych można użyć tych klasycznych. Pranie należy zakończyć przez delikatne odwirowanie, aby uniknąć uszkodzenia wypełnienia wewnątrz poduszki.

Suszenie poduszki

Sušení polštářeJeśli posiadasz suszarkę, wysusz poduszki razem ze specjalnymi kulami do suszenia. Zapewnią one optymalne rozłożenie wypełnienia, a poduszki znów będą pięknie puszyste i przewiewne. Jeśli suszysz poduszki na zewnątrz, nie rób tego w bezpośrednim świetle słonecznym, istnieje bowiem ryzyko zmiękczenia tkaniny i podziurawienia. Zawsze susz w niższej temperaturze. Aby upewnić się, że poduszka wyschła całkowicie, można zważyć ją przed praniem i po wysuszeniu.

Mogę prasować poduszkę?

Můžu žehlit polštář?Nie prasujemy poduszek. Zdejmowaną poszewkę można prasować zgodnie z wybranym materiałem powierzchni. Cała pielęgnacja poduszek polega na odpowiednim praniu w maksymalnej temperaturze 60°C, a następnie dokładnym wysuszeniu. Możemy suszyć w suszarce w niskiej temperaturze lub na zewnątrz, ale nie w bezpośrednim świetle słonecznym. Przed praniem i po zważ poduszkę, aby upewnić się, czy jest wystarczająco sucha. Właściwe suszenie zapobiegnie ewentualnemu powstawaniu pleśni.

Pielęgnacja poduszki

Péče o polštářPielęgnacja poduszek wcale nie jest skomplikowana. Poduszki najczęściej składają się z dwóch części, najczęściej zdejmowanej poszewki i wewnętrznego worka z wypełnieniem. Powinniśmy codziennie potrząsać poduszką, aby zachować kształt wypełnienia. Wietrzenie jest również odpowiednie do usuwania wilgoci i zapobiegania ewentualnemu rozwojowi pleśni. Zasłanie łóżka natychmiast po przebudzeniu jest niewłaściwe, wilgotność wzrasta, a poduszki są wtedy wygniecione i ściśnięte.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Poduszki i kołdry
? Kolor: Brązowy, Pomarańczowy
? Rozmiar poduszki: 38 cm
? Zalecana temperatura prania: Pranie ręczne, 40 °C
? Materiał wypełnienia: 100% poliester
Antyalergiczne: Tak
Materiał wierzchni: 100% polipropylen

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: