Basen MAXY 3,66 x 0,76 m z akcesoriami

Wyprzedaż Produkt Polski
1 000 zł 813 zł bez VAT
W magazynie (7 szt)
Możliwości transportowe

Przyjemne orzeźwienie w gorące letnie dni we własnym ogrodzie. Baseny naziemne mają wiele zalet. Główne z nich to niska cena zakupu, łatwe składanie i rozkładanie oraz możliwość umieszczenia icomh w dowolnym miejscu na płaskiej powierzchni. Basen MAXY stanie się praktycznym elementem wyposażenia tarasu i ogrodu.

Spraw radość swoim dzieci i sobie dzięki nowemu basenowi. Basen MAXY jest wykonany z 3-warstwowego PVC i solidnej metalowej konstrukcji, która zapewnia stabilność i łatwo radzi sobie z ciężarem wody, nawet podczas zabaw. Basen można postawić na dowolnej płaskiej powierzchni bez wcześniejszych prac z przygotowaniem gruntu.

Ochłodź się i zrelaksuj w wodzie we własnym ogródku. Basen Maxy będzie służył całej rodzinie. W zestawie znajdują się niezbędne elementy, w tym wydajna pompa lub mata. 

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Materiał:

  • Trwały 3-warstwowy PVC zapewnia ochronę przed przetarciem i przeciekaniem wody
  • Metalowa rama - konstrukcja zapewnia stabilność basenu, z łatwością radzi sobie z ciężarem wody przy bawiących się dzieciach, konstrukcja jest łatwa w montażu bez użycia narzędzi.

Rozmiar:

  • Średnica: 366 cm
  • Wysokość: 76 cm
  • Maksymalne napełnienie wodą: 90%
  • Pojemność: 6 503 l

Zestaw zawiera:

  • Basen ogrodowy, metalowy stelaż basenu, łączniki stelaża, wydajna pompa 1136 l/h, filtr pompy, wąż do podłączenia pompy, zaciski do węża, filtry do zanieczyszczeń, zawór spustowy, zaślepki otworu pompy, uszczelki, zadaszenie basenu, mata basenowa, pływający dozownik środków chemicznych, broszura POOL ABC + instrukcja montażu

Parametry dodatkowe

Kategoria: Baseny
? Kolor: Niebieski
Wysokość: 76 cm
Akcesoria: Tak
Pojemność: 6 503 l
Średnica: 366 cm

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: