Ręcznik hotelowy Deluxe 70 x 140 cm cm biały

60 zł –36 %
Osušk Royal
60 zł –36 % 38 zł 31 zł bez VAT 950 zł / 25 szt.
Chwilowo niedostępne
Możliwości transportowe
Pozycja została wyprzedana…

Ręczniki kąpielowe DELUXE o wymiarach 70 x 140 cm wykonane są ze 100% bawełny o gramaturze 450 g/m2. Są bardzo popularne ze względu na swoją miękkość, puszystość i chłonność. Nasze tanie ręczniki osiągają europejską jakość i spełniają wysokie standardy higieniczne. Więc nie wahaj się dłużej i wypróbuj je w rozsądnej cenie. Ręcznik ma niską podwójną pętelkę, która jest szczególnie odpowiednia dla obiektów hotelowych i wellness. Charakteryzuje się jakością wykonania i długą żywotnością. Aby zachować jakość i miękkość ręczników przez długi czas zalecamy pranie ich w środkach piorących do prania delikatnego i kolorowego w temperaturze max 90 °C. Ręcznik spełnia międzynarodowy certyfikat bezpieczeństwa zdrowotnego Oeko-Tex Standard 100.

Przy pierwszym praniu należy prać osobno!

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Ręcznik kąpielowy bawełniany

Bavlněná osuškaJeśli preferujesz tradycyjne materiały, to jest to właśnie bawełna. Ręczniki kąpielowe bawełniane są wysokiej jakości i już od dziesięcioleci cieszą się wielką popularnością. Włókna bawełniane mają wiele zalet, są miękkie i przyjemne w dotyku, są też mocne i chłonne. Wysokogatunkowa bawełna o wysokiej gramaturze zapewni komfort całej rodzinie, a pielęgnacja takich ręczników jest naprawdę łatwa.

  • Gramatura:  450 g/m2

Gramatura ręcznika 450 g/m2

Gramáž osušky  450 g/m2Oznaczenie cięzkiej wagi ręczników to 450 g/m2. Ta gramatura jest wysokiej jakości, a wiodące cechy to doskonała chłonność i miękkość. Ręczniki są delikatne dla wrażliwej skóry, są też bardzo przyjemne w dotyku. Im wyższa waga, tym ręcznik jest bardziej puszysty, stabilniejszy kształtowo i ma większą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wyższa waga gwarantuje również grubszy materiał.

Rozmiar 70 x 140 cm

Rozměr osušky  70 x 140 cmKlasyczny rozmiar ręcznika kąpielowego 70 x 14,0 cm bardzo popularny w zwykym środowisku domowych, ale także w obiektach noclegowych. Rozmiar ręcznika kąpielowego daje dostateczny komfort wysuszenia i zakrycia całego ciała. Będzie świetnym funkcyjnym dodatkiem nie tylko w łazience, ale też na basenie czy latem nad wodą.

Kolor ręcznika kąpielowego

Biały

Bílá barva osuškyDodaj świeżości i czystości swojej łazience. Biel ma szlachetny wygląd i od wielu lat cieszy się dużą popularnością. Ręczniki w neutralnej bieli można z łatwością łączyć z ciemniejszymi odcieniami lub pastelowymi kolorami. Nie bój się także kontrastu bieli i czerni, który wygląda ponadczasowo.

OEKO-TEX Standard 100

OEKO-TEX Standard 100 certifikátMiędzynarodowy system certyfikacji tekstyliów OEKO-TEX Standard 100. Certyfikat ten stwierdza bezpieczeństwo zdrowotne materiałów. Tekstylia są testowane przez niezależny europejski instytut badawczy, który bada obecność substancji szkodliwych dla organizmu człowieka. Nasze produkty słusznie szczycą się tym uznanym na całym świecie znakiem jakości tekstyliów i wysokim bezpieczeństwem naszych produktów.

Chłonność

Savost osušky Na chłonność ma wpływ kilka czynników, w tym rodzaj bawełny, grubość włókien i to, jak mocno włókna są ze sobą połączone. Ważna jest również liczba i długość pętelek. Tkaniny pętelkowe to tkaniny trójwymiarowe, w których trzeci wymiar składa się z pętelek znajdujących się pod lub nad powierzchnią materiału bazowego. Długość tych pętelek zwiększa powierzchnię ręcznika, im większa powierzchnia, tym większa chłonność ręcznika. Na chłonność wilgoci ma również wpływ waga materiału, ogólnie mówi się, że gramatura powyżej 450 g/m2 jest oznaką dobrej jakości. Szczególnie dumna ze swojej chłonności jest bawełna, ale także inne materiały, takie jak len czy bambus. Świetnym połączeniem jest bawełna i bambus, który dodatkowo pochłania nieprzyjemne zapachy. Materiał ten ma do 4 razy większą chłonność niż sama bawełna.

Miękkość

Měkkost osušky Do głównych wymaganych właściwości ręczników należy z pewnością miękkość. Popularne tkaniny bawełniane, bambusowe lub ich kombinacje są bardzo miękkie i delikatne. Dzięki tak zwanej tkaninie pętelkowej, która jest tkaniną trójwymiarową, gdzie trzeci wymiar tworzą pętelki znajdujące się pod lub nad powierzchnią tkaniny bazowej. Wraz ze wzrostem wagi tkaniny rośnie również jakość produktu. Ręcznik jest więc bardziej miękki i puszysty, co doceni każdy domownik czy gość hotelu.

Pielęgnacja ręczników

Péče o osuškuTęsknisz za zawsze miękkimi i delikatnymi ręcznikami? Najważniejsza jest odpowiednia pielęgnacja. Zalecamy pranie ręczników w temperaturze 40°C przed pierwszym użyciem, następnie suszenie na suszarce lub w suszarce bębnowej na normalnej, raczej niższej temperaturze. Ręczników nie wolno czyścić chemicznie ani wybielać. Prasowanie nie jest zalecane ze względu na możliwość uszkodzenia pętelek, materiał utraciłby chłonność i miękkość.

Zalecana temperatura prania ręcznika to 90 °C

Na jakou teplotu prát ručník?Aby zachować wszystkie oryginalne właściwości zaleca się pranie ręczników w maksymalnej temperaturze 60°C. Pranie w wyższej temperaturze jest możliwe w przypadku ręczników bawełnianych i z mikrofibry. Suszenie w suszarce jest możliwe tylko przy niższych obrotach, aby uniknąć uszkodzenia włókien tkaniny. Generalnie prane w temperaturze 60°C powinny być ręczniki o jaśniejszych kolorach. Pranie zmniejsza ilość roztoczy i drobnoustrojów.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Najtańsze ręczniki
? Kolor: Biały
? Gramatura: 450 g/m2
? Materiał: 100% bawełna
? Zalecana temperatura prania: 90 °C
? Rozmiar: 70 x 140 cm
Wysoka gramatura: Tak
Cena: Powyżej 25 zł
Jakość hotelowa: Tak
Wzór: Bez wzoru
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: