Ręcznik kąpielowy ZEBRA, czarno-biały
Produkty powiązane
Produkt Polski 🇵🇱
Kod rabatowy -15%: SAND15
od 52 zł Do –23 %
Pościel z mikrowłókna TIRSO szaro-biała
W magazynie
(>10 szt)
od 42 zł
Promocja
17 zł
–41 %
Ścierki LINEA 45x60 cm, zestaw 3 szt. - różne warianty
W magazynie
(>10 szt)
10 zł
69 zł
–47 %
Prześcieradło jersey ciemnoszare 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
36 zł
Kod rabatowy -15%: SAND15
Ręcznik kąpielowy SOFT 70x140 cm jasnoszary, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
24 zł
Kod rabatowy -15%: SAND15
Ręcznik kąpielowy SOFT 70x140 cm niebieski, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
24 zł
Kod rabatowy -15%: SAND15
Ręcznik kąpielowy SOFT 70x140 cm brudny róż, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
24 zł
Kod rabatowy -15%: SAND15
52 zł
–36 %
Ręcznik kąpielowy hotelowy Royal 70x140 cm biały, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
33 zł
Kod rabatowy -15%: SAND15
Ręcznik kąpielowy SOFT 70x140 cm oliwkowy, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
24 zł
Kod rabatowy -15%: SAND15
78 zł
–8 %
Ręcznik kąpielowy hotelowy Deluxe 100 x 200 cm biały, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
71 zł
Kod rabatowy -15%: SAND15
60 zł
–11 %
Ręcznik hotelowy Deluxe 100 x 150 cm biały, 100% bawełna
W magazynie
(10 szt)
53 zł
Kod rabatowy -15%: SAND15
Ręcznik kąpielowy SOFT kremowy 70x140 cm, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
24 zł
Kod rabatowy -15%: SAND15
OSU/SOF/BIL
Kod rabatowy -15%: SAND15
Ręcznik kąpielowy SOFT 70x125 cm biały, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
22 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% poliestru
Kolor
- Czarny i biały
Wymiar
- 146 x 150 cm
Zalecana temperatura prania to 60°C
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Najtańsze ręczniki |
|---|---|
| EAN: | 7331121466998 |
| ? Kolor: | Biały, Czarny |
| ? Materiał: | 100% poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 60 °C |
| Waga: | 0,4 kg |
| ? Rozmiar: | 146 x 150 cm |
| Wzór: | Z wzorem |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
