Poduszka na krzesło Soft czerwona

22 zł –18 %
Poduszka na krzesło Soft czerwona
22 zł –18 % 18 zł 15 zł bez VAT
W magazynie (>10 szt)
Możemy doręczyć do:
31.5.2023
Możliwości transportowe

Wygodne miękka poduszka do siedzenia Soft nadaje się do każdej kuchni lub ogrodu. Jego wypełnienie wykonane jest z kruszonej pianki, dzięki czemu nie traci kształtu i zapewnia niezbędny komfort. Fotelik można  prać w pralce w temperaturze 40°C.

Pokrowiec na siedzisko wykonany jest w 100% z bawełny, a jego wypełnienie stanowi warstwa pokruszonej pianki o grubości 7-9 cm. Siedzisko ma kształt kwadratu z zaokrąglonymi rogami o wymiarach 40 x 40 cm. 

Siedzisko mocowane jest do krzesła za pomocą sznurków odpowiadających kolorowi pokrowca.

Uwaga: kolory mogą nieznacznie odbiegać od widocznych na zdjęciu.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Dlaczego i gdzie używać poduszek do siedzenia?

Komfort siedzenia poprawia miękka poduszka do siedzenia do krzesła lub meble ogrodowe. Idealnie nadają się do drewnianych krzeseł bez tapicerowanego siedziska. Siedzisko zwiększa komfort, zapewnia miękkość i zapobiega szybkiemu przenikaniu zimna podczas długich nocy. Ponadto są świetnym dodatkiem do wnętrz, dzięki szerokiej gamie kolorów i wzorów można je z łatwością skomponować z innymi meblami. Kolejną zaletą jest niewątpliwie ochrona przed zabrudzeniem i zużyciem.

 

Z czego wykonane są poduszki i czym są wypełnione?

Rynek oferuje niewyczerpaną ilość poduszek. Najczęściej stosowaną tkaniną jest bawełna lub mikrofibra. Naturalna bawełna charakteryzuje się wysoką chłonnością i długowiecznością, mikrofibra o wyjątkowej miękkości i szybkim schnięciu. Spód niektórych rodzajów poduszek może być wykonany z włókniny. Pokrowiec tekstylny wypełnia pianką o grubości od 1,5 cm do 10 cm lub innymi materiałami. Najczęściej używa się pianki kawałkowej lub pokruszonej.

Czy mogę je prać i prasować?

Czy mogę je prać i prasować?
Tak. Poduszki z bawełny i mikrofibry wypełnione pianką można prać w zwykłej pralce. Idealny do 30 ° C, maksymalnie 40 ° C do programu prania ręcznego. Po umyciu pozostawić poduszki do całkowitego wyschnięcia, najlepiej powiesić. Niedostateczne suszenie może prowadzić do powstawania pleśni i pogorszenia się stanu tkaniny. Do użytku na zewnątrz można go zaimpregnować specjalnymi środkami czyszczącymi.

 

Jak przymocować siedzisko do krzesła?

Wystarczy przymocować siedzisko do oparcia krzesła za pomocą sznurków. Sznurki są mocno wszyte po jednej stronie poduszki siedziska. Sznurki gwarantują idealne zapięcie, ale również łatwe ściąganie. Zawsze dopasowuj rozmiar siedziska do rozmiaru siedziska krzesła.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Poduszki na krzesła
? Kolor: Czerwony
? Materiał wypełnienia: 100% poliester
? Pokrowiec materaca: 100% bawełna
? Rozmiar: 40 x 40 cm
Czeski produkt: Tak

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: