Poduszka na krzesło Standard brązowa

Kod rabatowy -15%: "KOKON15"
12 zł 10 zł bez VAT
W magazynie (>10 szt)
Możliwości transportowe

Wygodna ozdobna poduszka na krzesło Standard jest odpowiednia do każdej kuchni lub ogrodu. Jej wypełnienie wykonane jest z kruszonej pianki, dzięki czemu nie traci kształtu i zapewnia niezbędny komfort. Poduszkę można prać w pralce w temperaturze 40°C.

Wierzchnia strona poduszki wykonana jest z mikrofibry, a spód z włókniny. Poduszka wypełniona jest pianką o grubości 15 mm. Rozmiar poduszki to 39 x 36 cm.

Kolor spodu poduszki może różnić się od tego na ilustracji. Kolor wierzchniej strony jest taki sam jak na zdjęciu.

Uwaga: kolory mogą nieznacznie odbiegać od widocznych na zdjęciu.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Dlaczego i gdzie używać poduszek do siedzenia?

Komfort siedzenia poprawi miękka poduszka na krzesło lub meble ogrodowe. Idealnie nadają się do drewnianych krzeseł bez tapicerowanego siedziska. Poduszka zwiększa komfort, zapewnia miękkość i zapobiega szybkiemu przenikaniu zimna podczas długich nocy. Ponadto są świetnym dodatkiem do wnętrz, dzięki szerokiej gamie kolorów i wzorów można je z łatwością skomponować z innymi meblami. Kolejną zaletą jest niewątpliwie ochrona przed zabrudzeniem i zużyciem krzeseł.

 Z czego wykonane są poduszki i czym są wypełnione?

Rynek oferuje ogromny wybór poduszek na krzesła. Najczęściej stosowaną tkaniną w ich przypadku jest bawełna lub mikrofibra. Naturalna bawełna charakteryzuje się wysoką chłonnością i długowiecznością, mikrofibra wyjątkową miękkością i szybkim schnięciem. Spód niektórych rodzajów poduszek może być wykonany z włókniny. Pokrowiec tekstylny wypełniony jest pianką o grubości od 1,5 cm do 10 cm lub innymi materiałami. Najczęściej używa się pianki w kawałkach lub pokruszonej.

Czy mogę je prać i prasować?

Tak. Poduszki z bawełny i mikrofibry wypełnione pianką można prać w pralce. Idealnie w 30°C, maksymalnie do 40°C w programie do prania ręcznego. Po upraniu pozostawić poduszki do całkowitego wyschnięcia, najlepiej je powiesić. Niedostateczne wysuszenie może prowadzić do powstawania pleśni i pogorszenia się stanu tkaniny. Do użytku na zewnątrz można je zaimpregnować specjalnymi środkami czyszczącymi.

Jak przymocować poduszki do krzesła?

Wystarczy przymocować poduszkę do oparcia krzesła za pomocą sznurków. Sznurki są solidnie wszyte po jednej stronie poduszki. Gwarantują idealne mocowanie, ale również łatwe zdejmowanie. Pamiętaj, by dopasować rozmiar poduszek do rozmiaru siedziska krzesła.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Poduszki na krzesła
? Kolor: Brązowy
? Rozmiar: 39 x 36 cm

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: