Siedzisko krzesła Standard Flower beżowe

Kod rabatowy -15%: "KOKON15"
18 zł 15 zł bez VAT
W magazynie (>10 szt)
Możliwości transportowe

Wygodne ozdobne siedzisko na krześle Standard nadaje się do każdej kuchni lub ogrodu. Jego wypełnienie wykonane jest z kruszonej pianki, dzięki czemu nie traci kształtu i zapewnia niezbędny komfort. Fotelik można  prać w pralce w temperaturze 40°C.

Wierzchnia strona pokrowca wykonana jest z mikrofibry, a tył z włókniny. Siedzisko wypełnione jest pianką o grubości 15 mm. Rozmiar siedziska to 39 x 36 cm.

Kolor spodu siedziska może różnić się od tego na ilustracji. Widok z góry jest zawsze taki sam jak na zdjęciu.

Uwaga: kolory mogą nieznacznie odbiegać od widocznych na zdjęciu.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Dlaczego i gdzie używać poduszek do siedzenia?

Komfort siedzenia poprawia miękka poduszka do siedzenia do krzesła lub meble ogrodowe. Idealnie nadają się do drewnianych krzeseł bez tapicerowanego siedziska. Siedzisko zwiększa komfort, zapewnia miękkość i zapobiega szybkiemu przenikaniu zimna podczas długich nocy. Ponadto są świetnym dodatkiem do wnętrz, dzięki szerokiej gamie kolorów i wzorów można je z łatwością skomponować z innymi meblami. Kolejną zaletą jest niewątpliwie ochrona przed zabrudzeniem i zużyciem.

 

Z czego wykonane są poduszki i czym są wypełnione?

Rynek oferuje niewyczerpaną ilość poduszek. Najczęściej stosowaną tkaniną jest bawełna lub mikrofibra. Naturalna bawełna charakteryzuje się wysoką chłonnością i długowiecznością, mikrofibra o wyjątkowej miękkości i szybkim schnięciu. Spód niektórych rodzajów poduszek może być wykonany z włókniny. Pokrowiec tekstylny wypełnia pianką o grubości od 1,5 cm do 10 cm lub innymi materiałami. Najczęściej używa się pianki kawałkowej lub pokruszonej.

Czy mogę je prać i prasować?

Czy mogę je prać i prasować?
Tak. Poduszki z bawełny i mikrofibry wypełnione pianką można prać w zwykłej pralce. Idealny do 30 ° C, maksymalnie 40 ° C do programu prania ręcznego. Po umyciu pozostawić poduszki do całkowitego wyschnięcia, najlepiej powiesić. Niedostateczne suszenie może prowadzić do powstawania pleśni i pogorszenia się stanu tkaniny. Do użytku na zewnątrz można go zaimpregnować specjalnymi środkami czyszczącymi.

 

Jak przymocować siedzisko do krzesła?

Wystarczy przymocować siedzisko do oparcia krzesła za pomocą sznurków. Sznurki są mocno wszyte po jednej stronie poduszki siedziska. Sznurki gwarantują idealne zapięcie, ale również łatwe ściąganie. Zawsze dopasowuj rozmiar siedziska do rozmiaru siedziska krzesła.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Poduszki na krzesła
? Kolor: Beżowy
? Zalecana temperatura prania: 40 °C
? Rozmiar: 39 x 36 cm

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: