Materac nawierzchniowy TOPPER HR 180 x 200 cm

Produkt Polski
730 zł –21 %
topper
730 zł –21 % 570 zł 463 zł bez VAT
W magazynie (1 szt)
Możliwości transportowe

Materac nawierzchniowy TOPPER HR wykonany jest z zimnej pianki HR i jest odpowiedni dla zwiększenia komfortu i jakości snu. Pianka HR charakteryzuje się dużą gęstością i elastycznością przy zachowaniu optymalnej oddychalności.

Materac wierzchni ma standardowe wymiary 180 x 200 cm i wysokość 3 cm. Topper zawiera również gumki do przymocowania do istniejącego materaca.

Topper pokryty jest wytrzymałym, hipoalergicznym pokrowcem z wszytym suwakiem.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Topper 180 x 200 cm

Topper 180 x 200 cmDo łóżka podwójnego o wymiarach 180 x 200 cm wybierz topper w tym samym rozmiarze. Można go również użyć do dwóch materacy o wymiarach 90 x 200 cm, ujednolici i wygładzi to łóżko. Dzięki wszytym gumkom w rogach z łatwością przymocujesz go także do wysokich materacy. Klasyczna długość gumek - 30 cm, będzie pasować na materace o wysokości około 25 cm.

Pianka HR

Visco-elastická paměťová pěnaBardzo wytrzymała i elastyczna pianka HR, czasami nazywana zimną. Elastyczna i przyjemna w dotyku pianka przypomina swoimi właściwościami piankę PUR. Różni się od niej porowatą strukturą oraz wyjątkowymi cechami, do których należy szybka wentylacja wilgoci i długa żywotność. Toppery z pianki HR zapewniają optymalną elastyczność i przewiewność, przedłużają żywotność materaca i zwiększają higienę łóżka. Łatwo dopasowuje się do nacisku ciała i zapewnia mu niezbędne wsparcie.

Przedłużenie żywotności materaca

Jak utěrky prát a žehlit?Topper, czyli pokrowiec na materac o grubości kilku centymetrów, zwiększa komfort spania i chroni materac. Ten praktyczny pomocnik podniesie nie tylko komfort, ale także higienę łóżka. W nocy pocimy się do 1 litra potu, który zostaje wyłapany przez prześcieradło lub sam topper. Materac jest dzięki temu chroniony przed bezpośrednim zanieczyszczeniem, jego żywotność wydłuża się o kilka lat. Dzięki niewielkiej wadze topper można łatwo przewietrzyć lub odkurzyć. Nieodłączną jego częścią jest również łatwy do zdejmowania i prania pokrowiec.

Podwyższenie łóżka

Jak utěrky prát a žehlit?Czy masz problem ze wstawaniem i kładzeniem się? Łóżko jest za niskie, a nie możesz pozwolić sobie na nowe? Topper, skuteczne rozwiązanie, które nie obciąża portfela. Łóżko podwyższa się nawet o kilka centymetrów, dodatkowo topper kryje nierówności i dodaje komfortu nawet twardemu materacowi. Ogólnie przyjmuje się, że optymalna wysokość łóżka z materacem wynosi 45 - 50 cm. Dla osób z problemami z poruszaniem się do 60 cm. Wykonaj prosty test, aby znaleźć idealną wysokość. Gdy siedzisz na łóżko, całe stopy leżą na podłodze, a kolana ustawione są pod kątem 90 °.

Wysłużony materac? Wyrównaj powierzchnię spania

Jak utěrky prát a žehlit?Twój dotychczasowy materac się zużywa i szukasz szybkiego i ekonomicznego rozwiązania, które przedłuży jego żywotność? Topper doskonale ujednolica wszelkie nierówności i zmiękcza powierzchnię. Wysokość powierzchni spania oraz strukturę można dostosować do własnych potrzeb. Materac nawierzchniowy wyrównuje również wgłębienie między osobnymi materacami na podwójnym łóżku lub odczywalne szwy. Po prostu tworzy idealnie proste łóżko. Sen nawet na wysłużonym materacu może być wygodny.

Nie przenosi ruchu przy zmianie pozycji ciała

Jak utěrky prát a žehlit?Dzielisz ze swoim partnerem jeden duży materac i czujesz każdy jego ruch? Budzisz się, jak się obraca? Zainwestuj w topper. Jego zaletą jest to, że nie przenosi ruchów podczas zmiany pozycji snu. Potrafi izolować wstrząsy i zmiany nacisku na materac. Proste i niedrogie rozwiązanie na wyciągnięcie ręki.

Kolor pianki i przeszycia pokrowca materaca mogą różnić się od zdjęcia - kolor pianki i przeszycia nie wpływają na właściwości materaca

Suszenie: Topper można suszyć w suszarce

Parametry dodatkowe

Kategoria: Materace
? Rozmiar materaca: 180 x 200 cm
? Twardość materaca: Średni
? Wysokość materaca: 3 cm
Twoja waga: 91 - 120 kg
Nośność materaca: 120 kg na osobę

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: