Stelaż drewniany elastyczny Monna 160 x 200 cm

760 zł 618 zł bez VAT
W magazynie (1 szt)
Możliwości transportowe

Stelaż listwowy wykonany jest z 16 elastycznych listew brzozowych, montowanych na drewnianej ramie. Poszczególne listwy mocowane są do ramy za pomocą plastikowych kieszeni. Charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością, trwałością i dużą elastycznością. Dzięki swoim właściwościom stelaż nadaje się pod materace sprężynowe (kieszeniowe) oraz piankowe. Zwiększa komfort snu, zapewnia optymalne podparcie i odpowiednią wentylację materaca.

Rozmiar stelaża: 160 x 200 cm (tolerancja produkcyjna 0,5%)
Obciążenie stelaża: 120 kg na osobę


Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Szerokość stelaża 160 x 200 cm

Šířka roštu 160 x 200 cmŁóżko o wymiarach 160 x 200 cm to mniejsze łóżko małżeńskie. Do tego typu łóżek wstawiamy jeden duży stelaż o tych samych wymiarach 160 x 200 cm lub dwa małe 80 x 200 cm. Wysokiej jakości stelaż przedłuża żywotność materaca, odciąża jego obciążenie i równomiernie je rozkłada. Zwiększa również higienę łóżka, wentyluje je i zapobiega powstawaniu pleśni oraz zapobiega namnażaniu się roztoczy.

Stelaż listwowy z elastycznych listew

Lamelový roštstelaże listwowe typu ruszt są najbardziej odpowiednie do materacy piankowych. Ilość listew wpływa na wytrzymałość i dopasowanie do obciążenia. Im więcej listew posiada stelaż, tym lepiej reaguje na obciążenie i rozkłada je po całej powierzchni. Listewki wykonane są z drewna, buku lub świerku, które mocowane są do mocnych kieszeni. Niektóre stelaże posiadają podwójne listwy w miejscach o największym obciążeniu, np. w części lędźwiowej pleców.

Materiał listew

Materiál lamelNa rynku oferowany i sprzedawany jest duży asortyment stelaży z różnych gatunków drewna. Do produkcji listew do stelaży listwowych typu ruszt najczęściej wykorzystuje się drewno brzozowe lub bukowe lub tworzywa sztuczne. Natomiast listwy do stelaży listwowych litych wykonane są z drewna świerkowego lub sosnowego. Zawsze używane jest wysokiej jakości drewno z najmniejszą liczbą sęków i pęknięć.

Obciążenie do 120 kg na osobę

Nosnost až 120 kg na osobuStelaże o nośności 120 kg przeznaczone są przede wszystkim dla mężczyzn lub osób o większej wadze. Elastyczny, ale wystarczająco mocny stelaż wykonany jest z wysokiej jakości drewna. Ten typ odpowiedni jest do wszystkich rodzajów naszych łóżek i zapewni Ci komfort i spokojny sen.

Regulowana twardość: NIE

Nastavitelná tvrdost: NEKlasyczny stelaż bez regulacji sztywności jest wystarczająco mocny, aby stworzyć idealne podparcie dla całego kręgosłupa. Jest również elastyczny, co pozwala na odpowiednie rozłożenie ciężaru i przyjęcie prawidłowej pozycji ciała. Jeśli nie dokuczają Ci problemy z poruszaniem się czy częste bóle pleców po śnie, to stelaż z regulacją twardości nie jest koniecznością.

Stelaż odpowiedni dla kobiet i mężczyzn

Rošt vhodný pro mužeRošt vhodný pro ženyStelaże pod materac nie są podzielone na mniej lub bardziej odpowiednie dla kobiet lub mężczyzn. W pewnym sensie jednak dostrzegamy pewien podział. Są one podzielone ze względu na wagę użytkownika, w tym przypadku możemy je dzielić na bardziej odpowiednie dla kobiet lub mężczyzn. Stelaże mają różne obciążenia, najczęściej do wagi do 110 - 120 kg. Na nośność ma wpływ ilość listew, ich grubość i szerokość.

Polecane materace

Doporučené matracePod klasyczne stelaże listwowe polecamy materace kieszeniowe lub sprężynowe o wysokości minimum 15 cm lub materace lateksowe, wykonane z pianki zimnej lub pamięciowej lub z wkładką kokosową. Jeśli masz w domu klasyczny stelaż z listew, możemy polecić te same materace, co do stelaża rolowanego. Jeśli masz klasyczną wkładkę litą, pod nią idealnie sprawdzą się materace sprężynowe i kieszeniowe o minimalnej wysokości 15 cm lub materace z zimnej pianki o odpowiedniej porowatości materiału.

Bezpłatna wymiana listwy w przypadku pęknięcia

Bezplatná výměna laťky při prasknutíNie pozwól, aby materac uległ zniszczeniu z powodu pękniętej listwy w stelażu, która ma ostre krawędzie i może za chwilę uszkodzić materac lub jego pokrowiec. Nie musisz wyrzucać stelaża, jeśli jakaś listwa uległa pęknięciu. W przypadku złamania listwy gwarantujemy jej bezpłatną wymianę.

Jak wykonany jest stelaż?

Jak je rošt vyroben?Większość klasycznych stelaży jest wykonana z drewna, z częściami wykonanymi z żelaza lub tworzywa sztucznego. Jeżeli stelaż ma ramę, to w niej umocowane są poszczególne listwy. Rama i stelaż wykonane są z drewna. Natomiast listwy są sklejone z kilku warstw, dzięki czemu zyskują swoją elastyczność. Jeżeli stelaż nie posiada ramy, listwy są wykonane z drewna i połączone taśmą tekstylną. Do samej produkcji wykorzystywane są różne rodzaje drewna. Każdy ma swoje wyjątkowe najlepsze cechy.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Stelaże do łóżka
Gwarancja: 2 lata
? Rozmiar: 160 x 200 cm
Ilość listew: 16
Materiał ramy stelaża: Drewno
Nośność: 120 kg na osobę
Odpowiednie dla: Mężczyźni, Kobiety
Typ stelaża: Elastyczny

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: