Stelaż listwowy rolowany 120 x 200 cm

Kod rabatowy -10%: "LOZKA10"
130 zł 106 zł bez VAT
W magazynie (>10 szt)
Możliwości transportowe

Stelaż listwowy z 12 listwami z litego drewna sosnowego, rolowany. Stelaż z listew jest umieszczany na ramie łóżka i pasuje do wszystkich naszych łóżek. Listewki stelaża mają przekrój 6 x 2 cm i wykonane są z wysokiej jakości litego drewna sosnowego. W przypadku złamania listew oferujemy ich bezpłatną wymianę. 

Rozmiar stelaża: 120 x 200 cm (tolerancja produkcji 0,5%)
Obciążenie stelaża: 110 kg na osobę

Listwy są wstępnie wiercone, śruby nie są częścią opakowania.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Szerokość stelaża 120 x 200 cm

Šířka roštu 120 x 200 cmDo łóżka z powierzchnią spania 120 x 200 cm wkładamy stelaż o tej samej wielkości. Rzeczywisty rozmiar stelaża jest nieco krótszy i węższy, dzięki czemu można go łatwo włożyć w ramę łóżka. Stelaż wybierajmy dobrej jakości, jego głównym zadaniem jest wspomaganie funkcjonalności materaca oraz jego wentylacja. Właściwa wentylacja zapobiegnie namnażaniu się roztoczy i pleśni.

Stelaż listwowy

Laťkový roštstelaże listwowe nadają się pod materace sprężynowe (kieszeniowe), sztywniejsze materace piankowe lub pod materace wyższe niż 15 cm. Do produkcji najczęściej używa się drewna brzozowego lub świerkowego, osobne listwy połączone są paskiem, czasem solidną ramą. Na nośność całego rusztu wpływa ilość listew, ich szerokość i grubość. Im więcej listew posiada stelaż, tym lepiej reaguje na obciążenie i rozkłada je na całej powierzchni materaca.

Materiał listew

Materiál laťekNa rynku oferowany i sprzedawany jest duży asortyment stelaży z różnych gatunków drewna. Do produkcji listew do stelaży listwowych typu ruszt najczęściej wykorzystuje się drewno brzozowe lub bukowe lub tworzywa sztuczne. Natomiast listwy do stelaży listwowych litych wykonane są z drewna świerkowego lub sosnowego. Zawsze używane jest wysokiej jakości drewno z najmniejszą liczbą sęków i pęknięć.

Ilość listew: 12

Počet laťek: 12Pod wszystkie materace piankowe polecamy stelaż 12-listwowy. Ten rodzaj stelaża to proste rozwiązanie dla wszystkich naszych łóżek. Listwy stelaża mają przekrój materiału 6 x 2 cm i są wykonane z wysokiej jakości litego drewna. Ponadto mozna go łatwo zrolować, dzięki czemu transport będzie bezproblemowy w jednym małym, lekkim opakowaniu.

Obciążenie do 110 kg na osobę

Nosnost až 110 kg na osobuNajczęściej stosowanymi rodzajami są stelaże o maksymalnym obciążeniu 110 kg. Wykonane są z listew drewnianych lub listew, które wsuwa się w ramę łóżka. Ten rodzaj stelaża nadaje się do wszystkich rodzajów łóżek. Przeznaczone są dla mężczyzn i kobiet, ale także dla dzieci. Wysokiej jakości i solidny stelaż zapewni Ci spokojny sen.

Regulowana twardość: NIE

Nastavitelná tvrdost: NEKlasyczny stelaż bez regulacji sztywności jest wystarczająco mocny, aby stworzyć idealne podparcie dla całego kręgosłupa. Jest również elastyczny, co pozwala na odpowiednie rozłożenie ciężaru i przyjęcie prawidłowej pozycji ciała. Jeśli nie dokuczają Ci problemy z poruszaniem się czy częste bóle pleców po śnie, to stelaż z regulacją twardości nie jest koniecznością.

Stelaż odpowiedni dla kobiet i mężczyzn

Rošt vhodný pro mužeRošt vhodný pro ženyStelaże pod materac nie są podzielone na mniej lub bardziej odpowiednie dla kobiet lub mężczyzn. W pewnym sensie jednak dostrzegamy pewien podział. Są one podzielone ze względu na wagę użytkownika, w tym przypadku możemy je dzielić na bardziej odpowiednie dla kobiet lub mężczyzn. Stelaże mają różne obciążenia, najczęściej do wagi do 110 - 120 kg. Na nośność ma wpływ ilość listew, ich grubość i szerokość.

Polecane materace

Doporučené matracePod klasyczne stelaże listwowe polecamy materace kieszeniowe lub sprężynowe o wysokości minimum 15 cm lub materace lateksowe, wykonane z pianki zimnej lub pamięciowej lub z wkładką kokosową. Jeśli masz w domu klasyczny stelaż z listew, możemy polecić te same materace, co do stelaża rolowanego. Jeśli masz klasyczną wkładkę litą, pod nią idealnie sprawdzą się materace sprężynowe i kieszeniowe o minimalnej wysokości 15 cm lub materace z zimnej pianki o odpowiedniej porowatości materiału.

Bezpłatna wymiana listwy w przypadku pęknięcia

Bezplatná výměna laťky při prasknutíNie pozwól, aby materac uległ zniszczeniu z powodu pękniętej listwy w stelażu, która ma ostre krawędzie i może za chwilę uszkodzić materac lub jego pokrowiec. Nie musisz wyrzucać stelaża, jeśli jakaś listwa uległa pęknięciu. W przypadku złamania listwy gwarantujemy jej bezpłatną wymianę.

Jak wykonany jest stelaż?

Jak je rošt vyroben?Większość klasycznych stelaży jest wykonana z drewna, z częściami wykonanymi z żelaza lub tworzywa sztucznego. Jeżeli stelaż ma ramę, to w niej umocowane są poszczególne listwy. Rama i stelaż wykonane są z drewna. Natomiast listwy są sklejone z kilku warstw, dzięki czemu zyskują swoją elastyczność. Jeżeli stelaż nie posiada ramy, listwy są wykonane z drewna i połączone taśmą tekstylną. Do samej produkcji wykorzystywane są różne rodzaje drewna. Każdy ma swoje wyjątkowe najlepsze cechy.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Stelaże do łóżka
? Rozmiar: 120 x 200 cm
Liczba listew: 12
Nośność: 110 kg na osobę
Odpowiednie dla: Mężczyźni, Kobiety
Typ stelaża: Listwowy

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: