Stelaż listwowy rolowany 120 x 200 cm
Produkty powiązane
Produkt Polski 🇵🇱
od 795 zł Do –20 %
Materac kieszeniowy SOMMERA 18 cm 120 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
od 634 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 864 zł –5 %
Materac kokosowy COCO MAXI 20 cm 120 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
od 816 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 717 zł Do –46 %
Piankowy materac DELUXE 120 x 200 cm
Średnia ocena produktu wynosi 4,6 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(2 szt)
od 387 zł
86 zł
–6 %
Stelaż listwowy elastyczny 90 x 200 cm
Średnia ocena produktu wynosi 4,4 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
80 zł
173 zł
–23 %
Stelaż listwowy elastyczny 140x200 cm
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
132 zł
93 zł
–7 %
Stelaż listwowy rolowany 90 x 200 cm
Średnia ocena produktu wynosi 4,4 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
86 zł
138 zł
–12 %
Stelaż listwowy elastyczny 120x200 cm
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
121 zł
193 zł
–6 %
Stelaż listwowy rolowany 180X200 CM
Średnia ocena produktu wynosi 4,5 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
180 zł
86 zł
–10 %
Stelaż listwowy elastyczny 80 x 200 cm
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
77 zł
83 zł
–4 %
Stelaż listwowy rolowany 80 x 200 cm
Średnia ocena produktu wynosi 4,2 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
79 zł
173 zł
–7 %
Stelaż listwowy elastyczny 180 x 200 cm
Średnia ocena produktu wynosi 4,4 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
160 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Lite drewno sosnowe
- Taśma materiałowa
Wymiary (tolerancja produkcji 0,5%)
- Wymiar stelaża: 120 x 200 cm
- Przekrój listwy: 1,85 x 5,8 cm
- Liczba listew: 12
- Obciążenie: 110 kg na osobę
Specyfikacja
- Stabilny stelaż listwowy odpowiedni do wszystkich łóżek
- Stelaż można użyć do wszystkich typów materacy
- Listwy są połączone taśmą materiałową dla właściwego rozmieszczenia
- Łatwa obsługa dzięki możliwości zwinięcia stelaża
- Listwy są nawiercone dla łatwego przymocowania do ramy łóżka
- Śruby do mocowania nie są dołączone
- W przypadku pęknięcia listwy gwarantujemy jej bezpłatną wymianę
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Stelaże do łóżka |
|---|---|
| EAN: | 8596605016598 |
| Waga: | 7 kg |
| ? Rozmiar: | 120 x 200 cm |
| Wysokość: | 120 cm |
| Długość: | 200 cm |
| Liczba listew: | 12 |
| Nośność: | 110 kg na osobę |
| Odpowiednie dla: | Mężczyźni, Kobiety |
| Typ stelaża: | Listwowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
