Stelaż listwowy elastyczny 80 x 200 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Drewno brzozowe
- Tekstylia
- Bezbarwny ekologiczny lakier z certyfikatem PZH
Wymiary (tolerancja produkcyjna 0,5%)
- Rozmiar stelaża: 80 x 200 cm
- Przekrój listew: 55 x 8 mm
- Liczba listew: 13
- Rozstaw listew: 12 cm
- Obciążenie: 110 kg na osobę
Specyfikacja
- Elastyczny stelaż lamelowy zapewniający komfortowe podparcie ciała
- Dzięki elastyczności minimalizuje punkty nacisku i rozkłada wagę ciała
- Stelaż można używać ze wszystkimi typami materacy
- Lamele połączone są taśmą tekstylną dla prawidłowego rozłożenia
- Łatwa obsługa dzięki możliwości zrolowania stelaża
- Listwy są nawiercone dla łatwego mocowania do ramy łóżka
- Śruby do mocowania są częścią zestawu
- Stelaż mocuje się tylko na brzegach i w centrum
- W przypadku pęknięcia listwy gwarantujemy jej bezpłatną wymianę
- Rama nie jest częścią stelaża
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Stelaże do łóżka |
|---|---|
| EAN: | 8596605020564 |
| Waga: | 3,05 kg |
| ? Rozmiar: | 80 x 200 cm |
| ? Szerokość: | 80 cm |
| Długość: | 200 cm |
| Ilość listew: | 13 |
| Nośność: | 110 kg na osobę |
| Odpowiednie dla: | Mężczyźni, Kobiety |
| Typ stelaża: | Elastyczny |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
