Ręcznik SOFT biały 70x140 cm

24 zł 20 zł bez VAT
Chwilowo niedostępne
Możliwości transportowe
Pozycja została wyprzedana…

Ręczniki z serii Soft uszczęśliwią Ciebie i Twój portfel! Wykonujemy je z wysokogatunkowej bawełny o wysokiej gramaturze, co gwarantuje optymalną chłonność i miękkość . Oryginalne kolory z łatwością odmienią wygląd Twojej łazienki. Ręcznik posiada brzeg ozdobiony subtelnym kwadratowym wzorem. Oprócz rozmiaru 70 x 140 cm, można znaleźć również dopasowane kolorystycznie zestawy zapewniające doskonały wygląd.

Materiał: 100% bawełna

Nasza wskazówka: Aby zapewnić optymalną chłonność i puszystość włókien, zalecamy przed pierwszym użyciem ręczniki kąpielowe i ręczniki do rąk dwukrotnie wyprać bez użycia płynu do płukania tkanin w maksymalnej temperaturze 60°C. Produkty nie wymagają prasowania.

* produkt otrzymał międzynarodowy certyfikat Oeko-Tex Standard 100

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Bawełniany ręcznik

Bawełniany ręcznik Jeśli wolisz tradycyjne materiały, jest to bawełna. Ręczniki wykonane z bawełny od dziesięcioleci cieszą się wysoką jakością i popularnością . Włókna bawełniane mają wiele zalet, są miękkie i przyjemne w dotyku, są również mocne i chłonne. Wysokiej jakości bawełna o dużej gramaturze zapewnia komfort całej rodzinie, a jej pielęgnacja jest naprawdę łatwa .

  • Gramatura: 400 g/ m2

Gramatura ręcznika 400 g/ m2

Gramatura ręcznika 400 g/m2 Ręczniki o gramaturze 400 g/m2 wykonane są z wysokiej jakości bawełny i cieszą się dużą popularnością wśród ogółu społeczeństwa. Średnia gramatura plasuje je wśród klasycznych i powszechnie stosowanych ręczników . Zapewni wszystkie wymagane funkcje w dobrej jakości i komforcie. Niższa waga przekłada się głównie na wytrzymałość materiału, który jest nieco cieńszy, ale wystarczająco wytrzymały.

Rozmiar 70x140 cm

Rozmiar ręcznika 70 x 140 cm Klasyczny rozmiar ręcznika, 70 x 140 cm, jest bardzo popularny w zwykłych domach, ale także w obiektach noclegowych. Rozmiar ręcznika zapewnia wystarczający komfort do osuszenia i okrycia całego ciała . Będzie świetnym funkcjonalnym dodatkiem nie tylko w łazience, ale także na basenie czy nad stawem latem.

Praktyczny pasek

Pielęgnacja ręczników Mocowanie ręcznika do wieszaka może być trudne, zwłaszcza bez pętelki. Podczas używania ręczników, ściereczek kuchennych i ściereczek kuchennych pasek jest koniecznością. Dzięki praktycznemu pomocnikowi ręcznik i ścierkę powiesisz wygodnie i wszędzie. Nawet małe ręczniki do zlewu nie mogą obejść się bez mocnej pętli. Wykonany jest w tym samym kolorze i wzornictwie co sam produkt . Pętelka znajduje się zazwyczaj na środku krótszej strony tkaniny.

Kolor ręcznika

Biały

Biały kolor ręcznika Idealnie neutralny kolor, który można łatwo łączyć z odważniejszymi i bardziej ziemistymi tonami. Kolor czystości i lekkości rozjaśni wnętrze każdej łazienki . Wygląda bardzo elegancko, dzięki czemu sprawdzi się nie tylko w domach, ale również w hotelach czy pensjonatach. Biel nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie wyglądać świeżo i promiennie .

OEKO-TEX Standard 100

Certyfikat OEKO-TEX Standard 100 Międzynarodowy system certyfikacji tekstyliów OEKO-TEX Standart 100 . Certyfikat ten wskazuje na bezpieczeństwo zdrowotne materiałów. Tekstylia są badane przez niezależny europejski instytut badawczy, który bada obecność substancji szkodliwych dla organizmu człowieka. Nasze produkty słusznie są dumne z tego uznanego na całym świecie znaku jakości wyrobów tekstylnych oraz z wysokiego poziomu bezpieczeństwa naszych wyrobów.

Chłonność

Chłonność ręcznika Na chłonność wpływa kilka czynników, w tym rodzaj bawełny, grubość włókien i to, jak mocno włókna są ze sobą połączone. Ważna jest również liczba i długość pętli. Tkaniny pętelkowe to tkaniny trójwymiarowe, w których trzeci wymiar tworzą pętelki znajdujące się pod lub nad powierzchnią tkaniny bazowej. Długość tych pętelek zwiększa powierzchnię ręcznika, im większa powierzchnia, tym większa chłonność ręcznika. Na chłonność wilgoci wpływa również gramatura materiału, ogólnie przyjmuje się, że gramatura powyżej 450g/m2 jest oznaką jakości. Ze swojej wysokiej chłonności szczególnie szczyci się bawełna, ale także inne materiały, takie jak len czy bambus . Świetnym połączeniem jest bawełna i bambus, które również pochłaniają nieprzyjemne zapachy. Materiał ten ma do 4x większą chłonność niż sama bawełna.

Miękkość

Miękkość ręcznika Miękkość jest z pewnością jedną z głównych wymaganych cech ręczników kąpielowych. Popularne tkaniny bawełniane, bambusowe lub ich połączenie są bardzo miękkie i delikatne. Dzięki tak zwanej tkaninie pętelkowej, która jest tkaniną trójwymiarową, gdzie trzeci wymiar tworzą pętelki znajdujące się pod lub nad powierzchnią tkaniny bazowej. Wraz ze wzrostem ciężaru tkaniny bezpośrednio wzrasta jakość produktu . Ręcznik jest dzięki temu bardziej miękki i puszysty, co doceni każdy domownik czy klient hotelu.

Pielęgnacja ręczników

Pielęgnacja ręczników Tęsknisz za coraz bardziej miękkimi ręcznikami?! Najważniejsza jest odpowiednia pielęgnacja . Przed pierwszym użyciem zalecamy wypranie ręczników w temperaturze 60°C, a następnie wysuszenie ich w suszarce wiszącej lub bębnowej w normalnej, raczej niższej temperaturze. Ręczników nie wolno czyścić chemicznie ani wybielać. Nie zaleca się prasowania ze względu na możliwość uszkodzenia pętelek, materiał straciłby swoją chłonność i miękkość.

Zalecana temperatura prania ręcznika to 60°C

W jakiej temperaturze należy prać ręcznik? Aby zachować wszystkie oryginalne właściwości , zaleca się pranie ręczników w maksymalnej temperaturze 60°C . Pranie w wyższej temperaturze jest możliwe w przypadku ręczników wykonanych z bawełny i mikrofibry. Suszenie w suszarce można wykonywać tylko z mniejszą prędkością, aby nie uszkodzić włókien tkaniny. Ręczniki w jaśniejszych odcieniach są zazwyczaj prane w temperaturze 60°C . Pranie zmniejsza liczbę roztoczy i drobnoustrojów.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Najtańsze ręczniki
? Kolor: Biały
? Gramatura: 400 g/m2
? Materiał: 100% bawełna
? Zalecana temperatura prania: 60 °C
? Rozmiar: 70 x 140 cm
Cena: Do 25 zł
Uszko: Tak
Wzór: Z wzorem
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: