Ręcznik kąpielowy hotelowy Deluxe 100 x 200 cm biały, 100% bawełna
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% bawełna
- Gramatura: 450 g/m2
Kolor
- Biały
Wymiar
- 100 x 200 cm
Specyfikacja
- Z eleganckim brzegiem dekoracyjnym
- Z pętelką
- Certyfikat Oeko-Tex Standard 100
- Pranie maks. na 95 °C
- Suszenie w suszarce na średniej temperaturze
- Nie prać z odzieżą, która ma zamki i metalowe haczyki
- Dla długotrwałej miękkości, delikatności i chłonności nie jest zalecane używanie płynu do płukania
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Najtańsze ręczniki |
|---|---|
| EAN: | 8594157754883 |
| ? Kolor: | Biały |
| ? Gramatura: | 450 g/m2 |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 95 °C |
| Waga: | 1 kg |
| ? Rozmiar: | 100 x 200 cm |
| Wysoka gramatura: | Tak |
| Cena: | Powyżej 25 zł |
| Jakość hotelowa: | Tak |
| Wzór: | Bez wzoru |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
