Trójkątna torba rowerowa pod ramę BAGON - więcej kolorów
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Wodoodporny
Kolor
- Czarny i różowy
- Czarny i niebieski
Wymiary
- 18 cm x 19 cm x 24 cm
Informacje
- Wodoodporny
- Mocowanie do ramy za pomocą rzepu
- 1 kieszeń zapinana na zamek
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Akcesoria rowerowe |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Czarny, Różowy, Niebieski |
| ? Materiał: | Poliester |
| Waga: | 0,1 kg |
| ? Szerokość: | 18 cm |
| Wysokość: | 19 cm |
| Długość: | 24 cm |
| Kształt: | Trójkątne |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
