Czarne aksamitowe krzesło LAVA
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Aksamitna tkanina: Czarna
- Metal: Dekor drewna
Rozmiary (± 1 cm)
- Szerokość: 45 cm
- Głębokość: 55 cm
- Wysokość: 86 cm
- Wysokość siedzenia: 48,5 cm
- Szerokość siedziska: 44,5 cm
- Głębokość siedziska: 40 cm
- Udźwig: 110 kg
- Waga: 4,2 kg
Specyfikacja
- Tapicerowane krzesło jadalniane z miękkim poszyciem
- Ponadczasowy design z subtelnym przeszyciem
- Solidne metalowe nogi pokryte lakierem proszkowym
- Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu
Styl łączący proste kształty i wysoką funkcjonalność. Postaw na stonowane dodatki, delikatną paletę kolorów i naturalne materiały. Doskonałymi dodatkami do skandynawskiej jadalni są rośliny wiecznie zielone, kolorowe podkładki i duże metalowe lampy. Skandynawski wnętrze nie obejdzie się bez dużych okien i oświetlenia, które zapewni światło nawet podczas krótkich dni. Tapicerowane krzesło jadalniane LAVA idealnie wpasowuje się do jadalni inspirowanej skandynawskimi krajami. Proste przeszycie i metalowe nogi w dekorze drewna dopasuj do stołu z metalowymi elementami. Świetnie wyglądają różne kolory krzeseł przy jednym stole. Nie bój się zmiany.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Aksamitne krzesła do jadalni |
|---|---|
| EAN: | 5903332079001 |
| ? Kolor: | Czarny |
| Waga: | 4,2 kg |
| ? Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina |
| Obrotowe: | Nie |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Szerokość siedziska: | 44,5 cm |
| Tapicerka: | Tapicerowana |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd: | Klasyczny |
| Wygląd oparcia: | Wygląd oparcia |
| Wysokość siedziska: | 48,5 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
