Fioletowe aksamitne krzesło do jadalni TRENTO
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Aksamitna tkanina
- Stal
Kolor
- fioletowy
- Czarny
Wymiary
- Szerokość: 57 cm
- Głębokość: 44,5 cm
- Wysokość: 83 cm
- Wysokość siedziska: 48 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Aksamitne krzesła do jadalni |
|---|---|
| ? Kolor: | Fioletowy |
| ? Szerokość: | 57 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Głębokość: | 44,5 cm |
| Materiał nóg: | Stal |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina |
| Obrotowe: | Nie |
| Podłokietniki: | Z podłokietnikami |
| Tapicerka: | Pikowana |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd: | Krzesło-fotel |
| Wygląd oparcia: | Wygląd oparcia |
| Wysokość siedziska: | 48 cm |
| Wzór: | Dwukolorowy |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Jak wyglądają krzesła w rzeczywistości?
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
