Szare aksamitne krzesło TURIN z czarnymi nogami
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał krzesła
- Aksamitna tkanina: Szary
- Metal: Czarny
Wymiary krzesła (+/- 1 cm)
- Szerokość: 44,5 cm
- Głębokość: 53 cm
- Wysokość: 88,5 cm
- Wysokość siedziska: 48,5 cm
- Głębokość siedziska: 40 cm
- Szerokość siedziska: 44,5 cm
- Udźwig: 110 kg
- Waga: 4,2 kg
Specyfikacja
- Tapicerowane krzesło z delikatnym przeszyciem
- Wygodne wyściełane siedzisko
- Metalowe nogi zapewniające solidność i stabilność
- Ponadczasowy design pasujący do różnych stylów wnętrz
- Dostarczane w częściach do montażu
Styl łączący proste formy i wysoką funkcjonalność. Postaw na stonowane dodatki, delikatną paletę barw i naturalne materiały. Świetnymi dodatkami do skandynawskiej jadalni są wiecznie zielone rośliny, kolorowe nakrycia oraz duże metalowe lampy. Skandynawskie wnętrze nie obejdzie się bez dużych okien i oświetlenia, które zapewnią światło nawet podczas krótkich dni. Krzesło Turin doskonale wpasuje się do jadalni inspirowanej skandynawskimi krajami. Różne kolory krzeseł przy jednym stole wyglądają świetnie – nie bój się zmiany.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Aksamitne krzesła do jadalni |
|---|---|
| EAN: | 5903332072002 |
| ? Kolor: | Szary |
| Waga: | 4,2 kg |
| ? Szerokość: | 44,5 cm |
| Wysokość: | 88,5 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina |
| Obrotowe: | Nie |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Szerokość siedziska: | 44,5 cm |
| Tapicerka: | Tapicerowana |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd: | Klasyczny |
| Wygląd oparcia: | Wygląd oparcia |
| Wysokość siedziska: | 48,5 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
