Mata chłodząca dla zwierząt COOLING MAT - różne rozmiary
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Poliester
- Specjalny żel chłodzący
Kolor
- Niebieski
Wymiary
- Szerokość: 40/50 cm
- Długość: 50/90 cm
Detale
- Efekt chłodzenia
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Artykuły dla zwierząt |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Niebieski |
| ? Materiał: | Plastik, Żel |
| Waga: | 1 kg |
| ? Szerokość: | 50 cm, 40 cm |
| Długość: | 90 cm, 50 cm |
| Kształt: | Prostokątny |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
