Pudełko plastikowe na karmę 4l białe
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Plastikowy
Kolor
- Biały
- Szary
Wymiary
- Szerokość: 24 cm
- Głębokość: 10,5 cm
- Wysokość: 26,5 cm
Informacje
- Podwójne otwarcie
- Naklejka dekoracyjna
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Artykuły dla zwierząt |
|---|---|
| EAN: | 8430852878557 |
| ? Kolor: | Biały, Szary |
| ? Materiał: | Plastik |
| Waga: | 0,5 kg |
| ? Szerokość: | 24 cm |
| Wysokość: | 26,5 cm |
| Głębokość: | 10,5 cm |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
