Dekoracyjny biały bieżnik FLORENZA 40x150 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Detale:
- Materiał: 100% poliester
- Rozmiar: 40 x 150 cm
- biały kolor
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Bieżniki |
|---|---|
| EAN: | 5902311487905 |
| ? Kolor: | Biały |
| ? Materiał: | 100% poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 °C |
| ? Rozmiar: | 40 x 150 cm |
| ? Szerokość: | 40 cm |
| Długość: | 150 cm |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
