Bambusowy stolik pod laptop GION XL
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Bambus
Kolor
- Naturalny
Wymiary
- Wymiary blatu na urządzenie: 40 x 34,5 cm
- Wymiary blatu na myszkę/kubek/akcesoria: 16 x 34,5 cm
- Maksymalne wymiary: 90 x 34,5 x 56,5 cm
- Wysokość bez podniesionego blatu: 25,3 - 32,3 cm (regulowana)
- Wymiary w stanie złożonym: 72 x 34,5 x 4,3 cm (7,3 cm z listwą)
- Waga: 3,5 kg
Dodatkowe informacje
- Można używać jako stolik śniadaniowy
- Nadaje się do czytania książek w łóżku
- Odpowiedni dla dzieci do zadań domowych lub rysowania
- 3 niezależne blaty – na komputer/tablet, drugi na mysz lub kubek i trzeci na akcesoria
- Dostateczna ilość otworów wentylacyjnych
- 4-stopniowe ustawienie kąta górnego blatu
- Regulowana wysokość nóg
- Ruszt można łatwo wyjąć, by używać stolika jako tacy na śniadanie do łóżka
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Biurka |
|---|---|
| EAN: | 5903332074884 |
| ? Materiał: | Bambus |
| Waga: | 3,5 kg |
| ? Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 56,5 cm |
| Głębokość: | 34,5 cm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Regulacja: | Tak |
| Umieszczenie: | Na nóżkach |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
