Biurko SHAPE z półką w dekorze dębu i czarnymi nogami 100x60 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Płyta fornirowana
- Nogi: Metal
Kolor
- Naturalny
- Czarny
Rozmiary
- Długość: 60 cm
- Szerokość: 100 cm
- Wysokość: 72 cm
- Półka: 79,5 x 20 cm
- Masa: 12 kg
- Rozmiar opakowania: 112 x 72 x 12 cm, masa 12 kg
Specyfikacja
- Zaokrąglone rogi
- Dodatkowa półka pod blatem stołu
- Matowa powierzchnia
- Łatwa pielęgnacja
- Odporny na zarysowania
- Stabilna konstrukcja
- Dostarczane w opakowaniu do samodzielnego montażu
- Zestaw zawiera śruby i śrubokręt do montażu
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Biurka |
|---|---|
| EAN: | 5903678549978 |
| Waga: | 12 kg |
| ? Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Dekor drewna: | Dąb |
| Długość: | 100 cm |
| Kształt: | Równy |
| Materiał blatu: | MDF |
| Materiał nóg: | Metal |
| Miejsce do przechowywania: | Z półką, Otwarte |
| Nogi: | Z nogami |
| Wygląd: | Biurka |
| Wykończenie powierzchni: | Mat |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
