Krzesło ALBI VELVET jasnoszare
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał krzesła
- Tapicerka: Jasnoszary nr 148
- Metal: Czarny mat
Wymiary krzesła
- Szerokość: 39 cm
- Głębokość: 45 cm
- Wysokość: 83 cm
- Wysokość siedziska: 48 cm
- Głębokość siedziska: 45 cm
Styl łączący nowoczesny design z czystą naturą. Styl skandynawski, przestronny, jasny i jasny. Zanurz się w nordyckiej naturze i wprowadź ją do swojego wnętrza. Postaw na naturalne materiały i pastelowe odcienie w połączeniu z regularnymi kształtami. Skandynawska jadalnia będzie ci się podobać, jest również bardzo funkcjonalna i łatwa w utrzymaniu. Wybierz proste meble o czystych powierzchniach. Jasnoszare krzesła do jadalni Albi Velvet ozdobią jadalnię w stylu skandynawskim. Połącz neutralne odcienie, aksamitną tapicerkę i metalowe nogi krzesła Albi z masywnym stołem. Pomyśl o akcesoriach. Duże metalowe lampy, zielone rośliny i zioła w lnianych wiszących opakowaniach wprowadzą do jadalni nordycki klimat.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Krzesła i stoły |
|---|---|
| EAN: | 05901477281457 |
| ? Kolor: | Szary, Czarny |
| ? Szerokość: | 39 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina |
| Obrotowe: | Nie |
| Tapicerka: | Tapicerowane |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd: | Krzesło-fotel |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
