Szare krzesło HALS
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał krzesła
- Tkanina: Szara nr 06
- Metal: czarny
Wymiary krzesła
- Szerokość: 51 cm
- Głębokość: 39 cm
- Wysokość: 81 cm
- Wysokość siedziska: 49 cm
- Nośność: 120 kg
Przemyślany projekt, który dostosowuje się do Twoich potrzeb? Zainspiruj się krajami nordyckimi, ich lekkością i podejściem do natury. Neutralna paleta barw, naturalne materiały i mnóstwo światła to tylko drobne atuty stylu skandynawskiego. Harmonijna skandynawska jadalnia spełnia wysokie wymagania w zakresie trwałości i praktyczności. Szare krzesła do jadalni Hals z tradycyjnie ukształtowanymi nogami będą tworzyć efektowną parę z masywnym stołem. Skromne dodatki i ziemiste odcienie wprowadzą do jadalni nordycki klimat. Krzesła Hals w kolorze szarym można łączyć z krzesłami w innych odcieniach.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Krzesła i stoły |
|---|---|
| EAN: | 05901477255243 |
| ? Kolor: | Szary, Czarny |
| ? Szerokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 81 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Obrotowe: | Nie |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Tapicerka: | Tapicerowana |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd: | Klasyczne |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
