Szare krzesło NOBEL z dębowymi nogami
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał krzesła
- Tkanina: Szara nr 70
- Metal: dąb
Wymiary krzesła
- Szerokość: 46 cm
- Głębokość: 43 cm
- Wysokość: 91 cm
- Wysokość siedziska: 48 cm
- Nośność: 120 kg
Wszystkie rzeczy w kuchni i jadalni będą uporządkowane i łatwo dostępne. Styl skandynawski symbolizuje doskonałą praktyczność i trwałość. W jadalniach skandynawskich wszystko działa sprawnie, pomieszczenia są pełne jasnych i naturalnych materiałów. Wykorzystaj moc nordyckiej natury i zastosuj ją w swoim wnętrzu. Meble w jadalniach skandynawskich charakteryzują się prostotą kształtu i użytecznością. Szare krzesła do jadalni Nobel są właśnie tym. Ich regularny kształt, przyjemna tapicerka i delikatny kolor wprowadzą do jadalni pożądaną harmonijną atmosferę. Do krzeseł z lekkimi nogami dobierz masywny stół i dodatki w modnej musztardowej kolorystyce.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Krzesła i stoły |
|---|---|
| EAN: | 05901477267864 |
| ? Kolor: | Szary |
| ? Szerokość: | 46 cm |
| Wysokość: | 91 cm |
| Dekor drewna: | Dąb |
| Głębokość: | 43 cm |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Obrotowe: | Nie |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Tapicerka: | Tapicerowana |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd: | Klasyczne |
| Wysokość siedziska: | 48 cm |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
