Filcowa torebka prezentowa HOBBY FLORA 14x15x4 cm - różne kolory
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Filc
Kolor
- Niebieski
- Różowy
- Zielony
- Żółty
Wymiary
- Wysokość: 15 cm
- Szerokość: 14 cm
- Głębokość: 4 cm
Specyfikacja
- Wykonane z solidnego filcu
- Odpowiednie do wielokrotnego użytku
- Cena podana jest za 1 sztukę
- Kolor wybierany w zależności od wariantu
- Oryginalny wiosenny lub wielkanocny dodatek
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Dekoracje Wielkanocne |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Różowy, Żółty, Zielony, Niebieski |
| ? Materiał: | Filc |
| ? Szerokość: | 14 cm |
| Wysokość: | 15 cm |
| Głębokość: | 4 cm |
| Motyw: | Kwiaty, Wielkanocne |
| Zestawy: | Pojedyncze |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
