Bambusowy wieszak na ręczniki WASHA
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Bambus
Kolor
- brązowy
Wymiary
- Szerokość: 43 cm
- Głębokość: 30 cm
- Wysokość: 82 cm
Informacje
- Solidna konstrukcja
- Mieści kilka ręczników
- Praktyczne użycie
- Do kuchni, łazienki i nie tylko
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Dodatki bambusowe |
|---|---|
| ? Kolor: | Brązowy |
| ? Materiał: | Bambus |
| Waga: | 3 kg |
| ? Szerokość: | 43 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Umieszczenie: | Wnętrza, Stojące |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
