Różowa ceramiczna miska na ciasto MYNTE ENGLISH ROSE
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Ceramika: Różowy
Wymiary
- Szerokość: 18 cm
- Wysokość: 12 cm
- Długość: 24 cm
Szczegóły
- Można myć w zmywarce
- Nadaje się do kuchenki mikrofalowej i piekarnika
- Nadaje się do zamrażarek
- Bezpieczna dla żywności
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Dodatki do kuchni |
|---|---|
| EAN: | 709898123260 |
| ? Kolor: | Różowy |
| ? Materiał: | Ceramika |
| ? Szerokość: | 18 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Objętość: | cca 1,7 l |
| Długość: | 24 cm |
| Wzór: | Z wzorem, Jednokolorowy |
| Zastosowanie: | Do przygotowania |
| Zestawy: | Pojedyncze |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
