Zestaw 4 beżowych serwetek lnianych SEASONS 45 x 45 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Tylko 55%.
- 45% wiskoza
Kolor
- Beżowy
- Czarny
Wymiary
- 45x45cm
- W opakowaniu 4 szt
- Waga: 180 g
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Dodatki do kuchni |
|---|---|
| EAN: | 8711355387709 |
| ? Kolor: | Czarny, Beżowy |
| ? Materiał: | 55% len, 45% wiskoza |
| ? Rozmiar: | 45 x 45 cm |
| ? Szerokość: | 45 cm |
| Długość: | 45 cm |
| Opakowanie: | 4 szt |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
