Lampa solarna FLARION z efektem płomienia 48,5 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Plastik: Czarny
Wymiary
- Wysokość: 48,5 cm
- Średnica: 8 cm
- Kolor oświetlenia: Ciepła biała
- Waga: 0,12 kg
Specyfikacja
- 12 x SMD LED
- Efekt migoczącego płomienia
- Wodoodporne zabezpieczenie IP44
- Bateria 1x AAA Ni-MH 1,2V 200 mAh
- Przycisk do włączania/wyłączania
- Przy pełnym naładowaniu czas pracy 6 - 8 godzin
- Instalacja w dowolnym miejscu w ogrodzie poprzez wbicie do ziemi
Pozwól sobie na chwile relaksu w ogrodzie z delikatnym światłem, które wprowadza przytulną atmosferę. Niezależnie od tego, czy organizujesz wieczorne spotkanie z przyjaciółmi, czy po prostu chcesz odpocząć po ciężkim dniu, odpowiednie oświetlenie potrafi zdziałać cuda. Dzięki łatwej instalacji możesz stworzyć przyjemny zakątek dokładnie tam, gdzie go potrzebujesz. Wykorzystaj pełnię potencjału swojej przestrzeni na świeżym powietrzu i przekształć codzienne chwile w niezapomniane doświadczenia pod gołym niebem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Dodatki do ogrodu |
|---|---|
| EAN: | 8718026585792 |
| ? Kolor: | Czarny |
| ? Materiał: | Plastik |
| Waga: | 0,12 kg |
| Wysokość: | 48,5 cm |
| Kolor światła: | Ciepła biel |
| Średnica: | 8 cm |
| Sterowanie: | Z włącznikiem |
| Umieszczenie: | Ziemne |
| Wygląd: | Klasyczny, Dekoracyjne |
| Źródło: | Słoneczne |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
