Bambusowa lampa wisząca REXON
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Bambus
- Żelazo
- PCV
Kolor
- Naturalny
Wymiary
- Średnica: 42 cm
- Wysokość: 22 cm
- Długość kabla: 80 cm
Rozmiar gniazda: E27
Maksymalna moc: 40W
Regulowana wysokość: Tak
Żarówka nie jest dołączona do zestawu.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Dodatki do salonu |
|---|---|
| EAN: | 3560237586861 |
| ? Materiał: | Bambus, Żelazo |
| Waga: | 0,7 kg |
| Wysokość: | 22 cm |
| Regulowane: | Tak |
| Średnica: | 42 cm |
| Typ rękawa: | E 27 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
