PROMOCJA Poduszka zewnętrzna EMPARO 50x50 cm, MIKS KOLORÓW II.jakość
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% poliester
Kolor
- Miks kolorów
Wymiary
- Szerokość: 50 cm
- Długość: 50 cm
- Grubość: 8 cm
Specyfikacja
- Odporna na wodę, zabrudzenia i słońce
- Z powłoką hydrofobową
- Poduszka jest zmywalna
- Do użytku zewnętrznego i wewnętrznego
- Poduszka posiada zapięcie na suwak
- Nie wybielać
- Nie suszyć w suszarce
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Dodatki w promocji |
|---|---|
| ? Kolor: | Wielokolorowy |
| ? Rozmiar poduszki: | 50 x 50 cm |
| ? Materiał: | Poliester |
| ? Szerokość: | 50 cm |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Długość: | 50 cm |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Motyw: | Jednokolorowy |
| Typ: | Poduszki dekoracyjne |
| Umieszczenie: | Wnętrza, Przeznaczone do użytku zewnętrznego |
| Wodoodporny: | Tak |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
