PROMOCJA Beżowa sofa w kształcie U SMART COSARO 295x140 cm II. jakość
Opis szczegółowy produktu
Materiał sofy
- Rama: Drewno, płyta wiórowa
- Obicie: POSO 02
- Kolor obicia: Beżowy
- Skład obicia: 100% Poliester
- Materiał obicia: Aksamit (Welur)
- Odporność na ścieranie (Martindale): 35 000
- Typ siedziska: Pianka
- Rodzaj pianki: Pianka poliuretanowa T30
- Sprężyny: Faliste sprężyny
- Nóżki: Plastikowe
Sofa jest pokryta tkaniną Poso z delikatną, żebrowaną strukturą, bardzo przyjemną w dotyku, o wysokiej gramaturze 380g/m2 i odporności na ścieranie. Siedziska sofy wykonane są z wysokiej jakości, długotrwałej pianki poliuretanowej uzupełnionej o wzmocnienie z falistych sprężyn. Konstrukcja sofy wykonana jest z masywnego drewna sosnowego i bukowego z dodatkowymi materiałami z płyty wiórowej, sklejki i płyty pilśniowej.
Wymiary sofy
- Specyfikacja: Sofa w kształcie U
- Szerokość: 295 cm
- Głębokość: 140 cm
- Wysokość: 83 cm
- Wysokość siedziska: 38 cm
- Głębokość siedziska: 71 cm / 130 cm
- Powierzchnia do spania: 140 x 265 cm
- Nóżki: 5 cm
Wyposażenie
- Schowek: Tak (środkowa część sofy)
- Funkcja spania: Tak
- Luźne poduszki oparciowe: 4 szt.
- Tapicerowana tylna część sofy: Tak
Funkcja spania
- Rozkładanie do spania: Tak
- Wymiary do spania: 140 x 265 cm
- Rodzaj rozkładania: Ręczne bez mechanizmu do rozkładania
Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu.
Poso
Puszysta miękka tkanina Poso w wyglądzie przypomina aksamit. Jej unikalny efekt 3D jest przyjemny w dotyku, a także bardzo wytrzymały i odporny. Delikatne włoski na powierzchni można łatwo czyścić za pomocą specjalnych środków do mebli tapicerowanych. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości używana jest jako tkanina tapicerska na sofy, fotele i krzesła. Wykonana jest ze 100% poliestru o wysokiej gramaturze.
Ważnym parametrem stosowanego materiału jest jego wytrzymałość i odporność na ścieranie, tzw. test Martindale. W warunkach laboratoryjnych oznacza to, że po przekroczeniu określonej liczby cykli materiał wykazuje oznaki zużycia. Im wyższa liczba, tym lepiej. Tkanina Poso osiąga wartość 35 000 cykli. Zwykłe tkaniny domowe mają około 20 000 cykli.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Beżowy |
| Waga: | 80 kg |
| ? Szerokość: | 295 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Głębokość: | 140 cm |
| Kształt: | Kształt U |
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nośność: | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Podłokietniki: | Z podłokietnikami |
| Powierzchnia spania kanapy: | 140 x 265 cm |
| Rozkładana: | Rozkładana |
| Wariant narożnika: | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Wielkość: | Wielomiejscowa |
| Wysokość siedziska: | 38 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
