PROMOCJA Biały stół jadalniany COMBO II 120(160)X80, rozkładany II. gatunek
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał stołu
- MDF: Biały
- Drewno: Dąb bielony
Wymiary stołu
- Szerokość: 120-160 cm
- Głębokość: 80 cm
- Wysokość: 75 cm
Wprowadź do przestrzeni lekkość i nową energię poprzez prostą kombinację neutralnych kolorów, naturalnych materiałów z wyrazistymi akcentami. Niewątpliwą zaletą stylu skandynawskiego jest lekkość i harmonia w całym wnętrzu. Otwarte przestrzenie pełne światła podkreślą duże oświetlenie oraz praktyczne dodatki. Wyimaginowane ciepło domowego ogniska dodaje także dywan z długim włosiem. Jadalnie i kuchnie są w skandynawskich domach zazwyczaj połączone. Wyróżniają się wysoką zrównoważonością i funkcjonalnością. Biały stół jadalniany Combo stanie się elementem designu w skandynawsko urządzonym pomieszczeniu. Dodatkowo zachwyca możliwością rozłożenia, dzięki czemu zyskasz dodatkowe miejsce dla licznej rodziny oraz spotkania z przyjaciółmi. Stół udekoruj kwiatami i wysokiej jakości nakryciem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Biały |
| Waga: | 31 kg |
| ? Szerokość: | 120-160 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Dekor drewna: | Dąb |
| Głębokość: | 80 cm |
| Ilość miejsc: | dla 4 osób, dla 6 osób |
| Kształt: | Prostokątny |
| Kształt nóg: | Klasyczny |
| Materiał blatu: | MDF |
| Materiał nóg: | Drewno |
| Rozkładana: | Rozkładana |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
