Promocja Ciemnobrązowy zestaw wypoczynkowy w kształcie U SMART COSARO 295x140 cm II klasa jakości
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał sofy
- Rama: Drewno, płyta wiórowa
- Obicie: POSO 06
- Kolor obicia: Ciemnobrązowy
- Skład obicia: 100% Poliester
- Materiał obicia: Manchester (Velur)
- Odporność na ścieranie (Martindale): 35 000
- Typ siedziska: Wypełnienie piankowe
- Typ pianki: Pianka poliuretanowa T30
- Sprężyny: Faliste sprężyny
- Nóżki: Plastik
Zestaw jest pokryty tkaniną Poso z delikatną prążkowaną strukturą, bardzo przyjemną w dotyku i o wysokiej gramaturze 380g/m2 oraz odporności na ścieranie. Siedziska zestawu składają się z wysokiej jakości i długotrwale stabilnej pianki poliuretanowej, uzupełnionej o wzmocnienie z falistych sprężyn. Konstrukcja sofy wykonana jest z litego drewna sosnowego i bukowego z dodatkowymi materiałami z płyty wiórowej, sklejki i paździerza.
Wymiary sofy
- Specyfikacja: Zestaw wypoczynkowy w kształcie U
- Szerokość: 295 cm
- Głębokość: 140 cm
- Wysokość: 83 cm
- Wysokość siedzenia: 38 cm
- Głębokość siedzenia: 71 cm / 130 cm
- Powierzchnia do spania: 140 x 265 cm
- Nóżki: 5 cm
Wyposażenie
- Schowek: Tak (środkowa część zestawu wypoczynkowego)
- Funkcja spania: Tak
- Poduszki oparcia wolnostojące: 4 szt.
- Tapicerowane plecy sofy: Tak
Funkcja spania
- Rozkładanie do łóżka: Tak
- Wymiary łóżka: 140 x 265 cm
- Typ rozkładania: Ręczne bez mechanizmu rozkładania
Dostawa w elementach do montażu.
Poso
Puszysta miękka tkanina Poso wyglądem przypomina manchester. Jego unikalny efekt 3D jest przyjemny w dotyku, a ponadto bardzo wytrzymały i odporny. Delikatne włókna na powierzchni można łatwo czyścić za pomocą specjalnych preparatów do mebli tapicerowanych. Ze względu na swoje unikalne właściwości wykorzystywana jest jako tkanina tapicerska na zestawy wypoczynkowe, fotele i krzesła. Jest wykonana z 100% poliestru o wysokiej gramaturze.
Ważnym parametrem stosowanych tkanin jest ich trwałość i odporność na ścieranie, tzw. test Martindale. W warunkach laboratoryjnych oznacza to, że po wykonaniu określonej liczby cykli tkanina wykazuje zużycie. Im wyższe jest to liczba, tym lepiej. Tkanina Poso posiada wartość 35 000 cykli. Zwykłe tkaniny domowe mają około 20 000 cykli.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Brązowy |
| ? Szerokość: | 295 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Głębokość: | 140 cm |
| Kształt: | Kształt U |
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nośność: | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Podłokietniki: | Z podłokietnikami |
| Powierzchnia spania kanapy: | 140 x 265 cm |
| Rozkładana: | Rozkładana |
| Wariant narożnika: | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Wielkość: | Wielomiejscowa |
| Wysokość siedziska: | 38 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
