PROMOCJA Ciemnoniebieska rozkładana narożna sofa ZENOVA 220x140 cm, dwustronna II. jakość KRONOS 09
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał sofy
- Rama: Płyta wiórowa, drewno masywne
- Tapicerka: Kronos 09
- Kolor tapicerki: Ciemnoniebieski
- Skład tapicerki: 100% Poliester
- Materiał tapicerki: Tkanina welurowa
- Odporność na ścieranie (Martindale): 50 000
- Typ siedziska: Napełnienie pianką
- Typ pianki: Pianka poliuretanowa T30
- Nóżki: Plastik
Sofa pokryta jest tkaniną Kronos o przyjemnej i gładkiej powierzchni z delikatnym połyskiem. Jej największymi zaletami są wysoka gramatura 270 g/m2, trwałość kolorów i wysoka odporność na ścieranie. Siedziska wykonane są z elastycznej pianki poliuretanowej, która zapewnia wygodne siedzenie. Konstrukcja składa się z mocnej płyty wiórowej uzupełnionej o drewno masywne.
Wymiary sofy
- Specyfikacja: Narożnik
- Narożnik: Uniwersalny
- Szerokość: 220 cm
- Głębokość: 140 cm
- Wysokość: 85 cm
- Wysokość siedzenia: 37 cm
- Głębokość siedzenia: 71 cm
- Powierzchnia do spania: 130 x 200 cm
Wyposażenie
- Schowek: Tak (pod siedziskiem sofy)
- Przystosowanie do spania: Tak
- Luźne poduszki oparciowe: 3 sztuki
- Poduszki dekoracyjne: 2 sztuki
Dostarczane w częściach do montażu.
Uwaga: Dekor płyty wiórowej wewnątrz sofy może różnić się od zdjęcia produktowego.
Kronos
Welwetowa i delikatna powierzchnia z krótkim włosem klasyfikuje tkaninę Kronos jako welur. Miękka w dotyku tkanina charakteryzuje się delikatnym połyskiem i efektem cieniowania. Ze względu na swoje właściwości, Kronos jest często używany w tapicerstwie jako tkanina obiciowa. Dodatkową zaletą tkaniny Kronos jest odporność na światło. Pod wpływem naturalnego światła kolory znacząco nie zmieniają swojego wyglądu. Zalecamy czyszczenie specjalistycznymi preparatami do mebli tapicerowanych. Wykonana jest ze 100% poliestru o średniej gramaturze 270 g/m2. Ważnym parametrem używanych tkanin jest ich wytrzymałość i odporność na ścieranie, zwana testem Martindale’a. W warunkach laboratoryjnych oznacza to, że tkanina wykazuje oznaki zużycia po przekroczeniu określonej liczby cykli. Im wyższa liczba, tym lepiej. Liczba cykli dla tkaniny Kronos to 50 000. Zwykłe tkaniny używane w domach mają około 20 000 cykli.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Niebieski |
| ? Szerokość: | 220 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Głębokość: | 140 cm |
| Głębokość siedziska: | 71 cm |
| Kształt: | Narożne |
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nośność: | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Podłokietniki: | Z podłokietnikami |
| Powierzchnia spania kanapy: | 130 x 200 cm |
| Rozkładana: | Rozkładana |
| Wariant narożnika: | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Wielkość: | trzyosobowa |
| Wysokość siedziska: | 37 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
