PROMOCJA Ciemnozielona rozkładana narożna sofa ZENA, dwustronna II. klasa jakości
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Wygląd sofy
- Specyfikacja: Narożna, Sofa w kształcie L
- Rozmiar: Sofa do 200 cm
- Kolor: Ciemnozielony
- Wariant narożny: Lewy róg, Prawy róg, Uniwersalny róg
- Materiał obicia: KRONOS 19
Uwaga: Dekor płyty wiórowej wewnątrz sofy może się różnić od zdjęcia produktu.
Materiał sofy
- Skład obicia: 100% Poliester
- Materiał obicia: tkanina welurowa
- Wykonanie siedziska: Elastyczna pianka
- Odporność na ścieranie (Martindale): 50 000
Wymiary sofy
- Szerokość: 200 cm
- Głębokość: 141 cm
- Wysokość: 73 cm
- Wysokość siedziska: 37 cm
- Głębokość siedziska: 72 cm
- Powierzchnia do spania: 140 x 200 cm
Wyposażenie
- Przestrzeń do przechowywania: Tak
- Funkcja łóżka: Tak
- Poduszki w zestawie
Dostarczana w elementach do montażu.
Kronos
Welur z aksamitną i miękką powierzchnią zalicza tkaninę Kronos do tkanin welurowych. Przyjemna w dotyku tkanina wyróżnia się delikatnymi połyskami i efektem cieniowania. Dzięki swoim właściwościom Kronos jest używany w tapicerstwie jako materiał obiciowy. Zaletą tkaniny Kronos jest również odporność na światło. Pod wpływem naturalnego światła kolory nie zmieniają swojego wyglądu. Zalecamy czyszczenie specjalnymi środkami do mebli tapicerowanych. Wyprodukowana z 100% poliestru o średniej gramaturze 270 g/m2. Ważnym parametrem stosowanych tkanin jest ich wytrzymałość i odporność na ścieranie, zwana testem Martindale. W warunkach laboratoryjnych oznacza to, że po przekroczeniu określonej liczby cykli tkanina wykazuje zużycie. Im wyższe jest to liczba, tym lepiej. Liczba cykli dla tkaniny Kronos wynosi 50 000. Zwykłe tkaniny w gospodarstwie domowym mają około 20 000 cykli.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Zielony |
| Waga: | 113 kg |
| ? Szerokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 73 cm |
| Głębokość: | 141 cm |
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nośność: | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Powierzchnia spania kanapy: | 200 x 140 cm |
| Rozkładana: | Rozkładana |
| Wariant narożnika: | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Wielkość: | trzyosobowa |
| Wysokość siedziska: | 37 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
