PROMOCJA Jasnobeżowa narożna sofa SMART COSARO, dwustronna + 2 poduszki GRATIS II jakość
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Wygląd sofy
- Specyfikacja: Narożna, Sofa w kształcie L
- Rozmiar: Sofa 230 cm
- Kolor: Jasnobeżowy
- Wariant rogu: Uniwersalny róg
- Zapinanie poduszek 34 x 47 cm: Zamek
- Obicie: POSO 100
Uwaga: Dekor płyty wiórowej wewnątrz sofy może się różnić od fotografii produktowej.
Materiał sofy
Konstrukcja jest wykonana z litego drewna i wysokiej jakości płyty wiórowej. Dodatkowym materiałem ramy sofy jest sklejka i płyta pilśniowa. Siedziska zestawu wypoczynkowego składają się z pianki poliuretanowej T30.
- Skład obicia: 100% Poliester
- Materiał obicia: Sztruks (Welur)
- Typ pianki: Pianka poliuretanowa T30
- Typ siedziska: Wypełnienie piankowe
- Wypełnienie poduszek 34 x 47 cm: Pianka
- Odporność na ścieranie (Martindale): 35 000
Wymiary sofy
- Szerokość: 230 cm
- Głębokość: 140 cm
- Wysokość: 83 cm
- Wysokość siedziska: 38 cm
- Głębokość siedziska: 71 cm
- Powierzchnia do spania: 140 x 200 cm
- Wymiary poduszek: 34 x 47 cm
Wyposażenie
- Przestrzeń do przechowywania: Tak
- Funkcja łóżka: Tak
Funkcja łóżka
- Rozkładanie do łóżka: Tak
- Typ rozkładania: Ręczne bez mechanizmu do rozkładania
Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu.
Poso
Pluszowa miękka tkanina Poso wyglądem przypomina sztruks. Jego unikalny efekt 3D jest przyjemny w dotyku, a dodatkowo bardzo mocny i trwały. Delikatne włoski na powierzchni łatwo się czyszczą za pomocą specjalnych preparatów do mebli tapicerowanych. Dzięki swoim unikalnym właściwościom stosowana jest jako tkanina tapicerska na zestawy wypoczynkowe, fotele i krzesła. Wyprodukowana jest ze 100% poliestru o wysokiej gramaturze.
Ważnym parametrem używanych tkanin jest ich wytrzymałość i odporność na ścieranie, tzw. test Martindale. W warunkach laboratoryjnych oznacza to, że po przekroczeniu określonej liczby cykli tkanina wykazuje oznaki zużycia. Im wyższa liczba, tym lepiej. Tkanina Poso chlubi się liczbą 35 000 cykli. Typowe tkaniny w gospodarstwach domowych mają około 20 000 cykli.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Beżowy |
| Waga: | 65 kg |
| ? Szerokość: | 230 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Głębokość: | 140 cm |
| Kształt: | Narożne |
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nośność: | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Powierzchnia spania kanapy: | 200 x 140 cm |
| Rozkładana: | Rozkładana |
| Wariant narożnika: | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Wielkość: | trzyosobowa |
| Wysokość siedziska: | 38 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
