PROMOCJA Jasnoszare aksamitne krzesło do jadalni IMOLA II. jakość
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Aksamitna tkanina: Jasnoszara
- Metal: Czarny
Wymiary
- Szerokość: 48,5 cm
- Szerokość siedziska: 46 cm
- Głębokość: 61 cm
- Głębokość siedziska: 46 cm
- Wysokość: 93,5 cm
- Wysokość siedziska: 49,5 cm
- Wysokość siedziska: 7 cm
- Waga: 5,2 kg
- Obciążenie: 120 kg
Neutralne kolory są doskonałą bazą dla każdego wnętrza. Łącząc neutralne tony z jednym wyrazistym kolorem, tworzymy idealnie lekki przestrzeń. Zainspiruj się krajami skandynawskimi, które łączą delikatne kolory z naturalnymi materiałami. Skandynawskie jadalnie pełne są światła, świeżych ziół, a także są całkowicie funkcjonalne i praktyczne. Jasnoszare aksamitne krzesło do jadalni Imola stanie się ozdobą jadalni. Uzupełnij krzesła o jasny stół z drewna. W jadalni postaw na skromne dodatki, które są użyteczne. Wybierz także lniane, wiszące doniczki, do których włożysz rośliny wiecznie zielone lub zioła.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Szary |
| ? Szerokość: | 48,5 cm |
| Wysokość: | 93,5 cm |
| Głębokość: | 61 cm |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina |
| Obrotowe: | Nie |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Tapicerka: | Tapicerowana |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd: | Klasyczny |
| Wygląd oparcia: | Wygląd oparcia |
| Wysokość siedziska: | 49,5 cm |
| Wzór: | Dwukolorowy |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
