PROMOCJA Kremowy puf SMART II. jakość LINCOLN 03
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał pufa
- Skład poszycia: 100% Poliester
- Materiał poszycia: Sztruks (Welur)
- Kolor poszycia: Kremowy - Lincoln 03 (83)
Wymiary pufa
- Szerokość: 90 cm
- Głębokość: 65 cm
- Wysokość: 44 cm

Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Kremowy |
| Waga: | 11 kg |
| ? Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 44 cm |
| Głębokość: | 65 cm |
| Materiał obicia: | Sztruks |
| Miejsce do przechowywania: | Bez miejsca do przechowywania |
| Nośność: | 120 kg |
| Nóżki: | Z nóżkami |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
