PROMOCJA Niebieska rozkładana narożna sofa ZENOVA 220x140 cm, dwustronna II jakość KRONOS 13
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał sofy
- Rama: Płyta wiórowa, drewno masywne
- Obicie: Kronos 13
- Kolor obicia: Niebieski
- Skład obicia: 100% Poliester
- Materiał obicia: Tkanina welurowa
- Odporność na ścieranie (Martindale): 50 000
- Typ siedziska: Wypełnienie piankowe
- Typ pianki: Pianka poliuretanowa T30
- Nóżki: Plastik
Sofa jest pokryta tkaniną Kronos, która ma przyjemną i gładką powierzchnię z delikatnymi odblaskami. Jej największymi zaletami są wysoka gramatura 270 g/m2, stałość kolorów i wysoka odporność na ścieranie. Siedziska składają się z elastycznej pianki poliuretanowej, której zadaniem jest zapewnienie wygodnego siedzenia. Konstrukcja składa się z mocnej płyty wiórowej uzupełnionej o drewno masywne.
Wymiary sofy
- Specyfikacja: Narożnik
- Narożnik: Uniwersalny
- Szerokość: 220 cm
- Głębokość: 140 cm
- Wysokość: 85 cm
- Wysokość siedziska: 37 cm
- Głębokość siedziska: 71 cm
- Powierzchnia spania: 130 x 200 cm
Wyposażenie
- Przestrzeń do przechowywania: Tak (pod częścią siedziskową sofy)
- Funkcja spania: Tak
- Luzem poduszki oparciowe: 3 szt.
- Poduszki dekoracyjne: 2 szt.
Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu.
Uwaga: Wykończenie płyty wiórowej wewnątrz sofy może różnić się od zdjęcia produktowego.
Kronos
Welurowa i delikatna powierzchnia z krótkim włosem sprawia, że tkanina Kronos należy do tkanin typu welurowego. Przyjemna w dotyku tekstura wyróżnia się delikatnymi odblaskami i efektem cieniowania. Dzięki swoim właściwościom Kronos jest wykorzystywany w tapicerstwie jako materiał obiciowy. Zalety tkaniny Kronos to również odporność na światło. Kolory podczas wystawienia na światło naturalne nie zmieniają swojego wyglądu. Zaleca się czyszczenie specjalnymi środkami do mebli tapicerowanych. Wykonana jest z 100% poliestru o średniej gramaturze 270 g/m2. Ważnym parametrem używanych tkanin jest ich wytrzymałość i odporność na ścieranie, tzw. test Martindale. W warunkach laboratoryjnych oznacza to, że po przekroczeniu określonej liczby cykli materiał wykazuje zużycie. Im wyższa liczba, tym lepiej. Liczba cykli dla tkaniny Kronos wynosi 50 000. Zwykłe tkaniny używane w gospodarstwie domowym mają około 20 000 cykli.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Niebieski |
| Waga: | 55 kg |
| ? Szerokość: | 220 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Głębokość: | 140 cm |
| Głębokość siedziska: | 71 cm |
| Kształt: | Narożne |
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nośność: | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Podłokietniki: | Z podłokietnikami |
| Powierzchnia spania kanapy: | 130 x 200 cm |
| Rozkładana: | Rozkładana |
| Wariant narożnika: | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Wielkość: | trzyosobowa |
| Wysokość siedziska: | 37 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
