PROMOCJA Rozkładana 2-osobowa sofa LAINE, brązowa, II jakość
Opis szczegółowy produktu
Wygląd sofy
- Specyfikacja: Dwumiejscowa sofa
- Rozmiar: Sofa do 250 cm
- Kolor: Brązowa
- Obicie: POCO 22
Materiał sofy
- Skład obicia: 100% Poliester
- Materiał obicia: Błyszcząca, gładka tkanina
- Materiał nóg: Plastik
- Typ pianki: Pianka T25
- Typ siedziska: Sprężyna Bonnell
Wymiary sofy
- Szerokość: 155 cm
- Głębokość: 105 cm
- Wysokość: 75 cm
- Głębokość siedziska: 64 cm
- Wysokość siedziska: 38 cm
- Wysokość nóg: 3 cm
- Powierzchnia do spania: 196 x 125 cm
- Nośność: 160 kg
Wyposażenie
- Przestrzeń do przechowywania: Tak
- Opcja spania: Tak
- W zestawie 2 sztuki poduszek dekoracyjnych
Urozmaić swój dom sofami w stylu skandynawskim. Dwu- i trzyosobowe sofy są idealne do małych mieszkań, gdzie oszczędzają przestrzeń. To najoszczędniejsze rozwiązanie strefy relaksacyjnej w domu. Sofy nie są domeną tylko salonów, pasują także do biur czy pokoi dziecięcych. Całościowy efekt podkreśla przyjemna w dotyku powierzchnia sofy. Trendem ostatnich lat jest aksamitnie delikatne obicie lub typowo prążkowany sztruks. Pozwól się rozpieszczać i relaksować.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Brązowy |
| ? Szerokość: | 155 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Głębokość: | 105 cm |
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Powierzchnia spania kanapy: | 196 x 125 cm |
| Rozkładana: | Rozkładana |
| Wielkość: | Dwuosobowa |
| Wysokość nóg: | 3 cm |
| Wysokość siedziska: | 38 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
