PROMOCJA Rozkładany narożnik SMART BOUCLE 232x143 cm, kremowy II. jakość Quelle 02
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Wygląd sofy
- Specyfikacja: Narożnik, sofa w kształcie L
- Rozmiar: Sofa powyżej 230 cm
- Kolor: Kremowy
- Obicie: Quelle 02
Materiał sofy
- Materiał obicia: Tkanina typu bouclé (tkanina pętelkowa)
- Skład obicia: 100% poliester
- Odporność na ścieranie (Martindale): 80 000–90 000 cykli
- Typ siedziska: Sprężyny faliste i pianka tapicerska
- Typ pianki: PUR T30 (średnio twarda)
- Konstrukcja: Drewno masywne, płyta wiórowa
Wymiary sofy (tolerancja ± 3%)
- Szerokość: 232 cm
- Głębokość: 143 cm
- Wysokość: 85 cm
- Szerokość siedziska: 200 cm
- Wysokość siedziska: 38 cm
- Głębokość siedziska: 71 cm / 130 cm
- Wysokość nóżek: 4,5 cm
- Szerokość podłokietników: 15 cm
- Wysokość podłokietników: 60 cm
- Powierzchnia do spania: 130 x 200 cm
- Udźwig sofy: 110 kg / 1 miejsce siedzące
- Waga: 80 kg (brutto)
Wyposażenie
- Przestrzeń do przechowywania: Tak
- Umiejscowienie: Pod częścią siedziskową sofy
- Poduszki oparciowe z zapięciem na zamek błyskawiczny (3 szt.)
- Tył narożnika również tapicerowany
- Uwaga: Dekor płyty wiórowej wewnątrz sofy może się różnić od zdjęcia produktu.
Konwersja na łóżko
- Rozkładanie do spania: Tak
- Rozmiar łóżka: 130 x 200 cm
- Typ rozkładania: Ręczny z odchylanym oparciem
Dostawa w stanie do montażu.
Tkanina Quelle
Wprowadź do swojego salonu poczucie luksusu i komfortu z premium tkaniną obiciową Quelle. Ta nowoczesna tkanina bouclé z charakterystyczną pętelkową strukturą jest nie tylko piękna dla oka i wyjątkowo miękka w dotyku, ale wyróżnia się także solidną gramaturą 315 g/m². Dzięki niej materiał wydaje się pełny, stabilny kształtowo i nadaje sofie ekskluzywny wygląd oraz niezwykłą przytulność zgodnie z aktualnymi trendami wnętrzarskimi.
Nie daj się jednak zwieść jej delikatności – Quelle to tkanina stworzona do wymagającego codziennego użytku. W surowych testach laboratoryjnych wypadła znakomicie: może pochwalić się wysoką odpornością na ścieranie do 90 000 cykli (test Martindale), zwiększoną odpornością na kulkowanie i najwyższym oceną (kategoria A) za wytrzymałość na rozerwanie i rozpruwanie szwów. Spełnia również europejskie normy REACH, które gwarantują 100% bezpieczeństwa zdrowotnego bez szkodliwych chemikaliów. Dzięki temu otrzymujesz bezpieczną i trwałą tkaninę, która zachowa swój piękny wygląd przez wiele lat.

Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Kremowy |
| ? Szerokość: | 232 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Głębokość: | 143 cm |
| Kształt: | Narożne |
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nośność: | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Powierzchnia spania kanapy: | 130 x 200 cm |
| Rozkładana: | Rozkładana |
| Wariant narożnika: | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Widok AR: | Tak |
| Wielkość: | trzyosobowa |
| Wysokość siedziska: | 38 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
