Odbojnik do drzwi WOOFY - wiele kolorów
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Tworzywo
- Plusz
- Wypełnienie piaskiem
Kolor
- Beżowy
- Biały
- Ciemnoszary
Wymiary
- Szerokość: 31 cm
- Wysokość: 24 cm
- Waga: 1,08 kg
Wykonanie
- Niezawodny ogranicznik do drzwi lub okna
- Ładny design idealny do pokoju dziecięcego
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Dziecięce dekoracje |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Biały, Szary, Beżowy |
| ? Materiał: | Plusz, Piasek |
| Waga: | 1,08 kg |
| ? Szerokość: | 31 cm |
| Wysokość: | 24 cm |
| Umieszczenie: | Stojąca |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
