Białe wiszące krzesło KOKON ze stelażem, zielono-biała poduszka
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Tkanina: 100% poliester
- Sztuczny rattan
- Stalowa rama
Kolor
- Biały
- Zielony
Wymiary krzesła
- Szerokość: 108 cm
- Głębokość: 70 cm
- Wysokość: 115 cm
- Wysokość siedziska: 72 cm
Wymiary stojaka
- Szerokość: 102 cm
- Głębokość: 105 cm
- Wysokość: 195 cm
- Średnica pręta: 4,5 cm
- Maksymalne obciążenie: 130 kg
Wymiary poduszki (±5 cm)
- Szerokość: 110 cm
- Długość: 95 cm
- Szerokość zagłówka: 45 cm
- Długość zagłówka: 20 cm
- Siedzisko: ok. 60 × 45 cm
- Oparcie: ok. 55 × 45 cm
- Boczne oparcia: ok. 45 × 35 cm
Uwaga: Podane wymiary mogą się nieznacznie różnić w zależności od sposobu mierzenia i elastyczności wypełnienia.
Specyfikacja
- Opakowanie zawiera: krzesło, poduszki, sprężynę zawieszającą i stojak
- Możliwość użycia wewnątrz i na zewnątrz
- Dostarczane w stanie do samodzielnego montażu
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa
- Używaj krzesła dopiero po pełnym zmontowaniu. Montaż jest wykonywany przez klienta na własną odpowiedzialność.
- Przed użyciem upewnij się, że zawieszenie jest mocno przykręcone.
- Krzesło nie jest przeznaczone do gwałtownego bujania się na boki.
- Przy użyciu stojaka umieść go na równej i stabilnej powierzchni (np. podłoga, wyłożony taras).
- Dzieci do 6 lat mogą używać krzesło tylko pod nadzorem osoby dorosłej.
Ciesz się spokojnymi chwilami w swoim własnym kąciku relaksu. Zawieszone krzesło nie jest tylko miejscem do siedzenia, ale także sposobem na zwolnienie tempa i zebranie nowej energii. Delikatne bujanie pomaga rozluźnić ciało i umysł, niezależnie czy odpoczywasz na zewnątrz w ogrodzie, czy wewnątrz czytając ulubioną książkę. Dzięki wytrzymałym materiałom i eleganckiemu designowi stanie się stylowym dodatkiem do każdego wnętrza – i twoim nowym ulubionym miejscem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Fotele wiszące |
|---|---|
| ? Kolor: | Biały, Szary |
| ? Materiał: | Tkanina, Sztuczny rattan, Stal |
| Waga: | 30 kg |
| ? Szerokość: | 102 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Głębokość: | 105 cm |
| Głębokość fotela: | 70 cm |
| Kształt: | Jajowaty |
| Nośność: | 130 kg |
| Sposób mocowania: | Na stojaku |
| Stojak: | Tak |
| Szerokość fotela: | 108 cm |
| Tapicerka: | Z tapicerką |
| Typ: | Wiszące |
| Wygląd: | Ławka bujana |
| Wysokość fotela: | 115 cm |
| Wysokość siedziska: | 72 cm |
Sestavení závěsného křesla KOKON
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
