Czarne wiszące krzesło KOKON ze stojakiem, jasna poduszka
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Tkanina: 100% poliester
- Technorattan
- Stalowa rama
Kolor
- Czarny
- Jasny odcień bez wzoru
- Kolor poduszki może się różnić, wysyłamy zgodnie z dostępnością magazynową
Wymiary krzesła
- Szerokość: 108 cm
- Głębokość: 70 cm
- Wysokość: 115 cm
- Wysokość siedzenia: 72 cm
Wymiary stojaka
- Średnica: 105 cm
- Wysokość: 200 cm
- Średnica rurki: 4,5 cm
- Maksymalne obciążenie: 130 kg
Wymiary poduszki (±5 cm)
- Szerokość: 110 cm
- Długość: 95 cm
- Szerokość zagłówka: 45 cm
- Długość zagłówka: 20 cm
- Poduszka siedzeniowa: ok. 60 x 45 cm
- Oparcie: ok. 55 x 45 cm
- Podłokietniki: ok. 45 x 35 cm
Uwaga: Podane wymiary mogą się nieznacznie różnić w zależności od sposobu pomiaru i elastyczności miękkiego wypełnienia.
Specyfikacja
- Opakowanie zawiera: krzesło, poduszki, sprężynę do zawieszenia i stojak
- Możliwość użycia wewnątrz i na zewnątrz
- Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
- Krzesło używaj tylko po pełnym złożeniu. Montaż wykonuje każdy klient samodzielnie i na własną odpowiedzialność.
- Zanim usiądziesz na krześle, upewnij się, że zawieszenie jest dobrze przykręcone.
- Krzesło nie jest przeznaczone do energicznego bujania się na boki.
- Jeśli używasz stojaka do zawieszenia krzesła, umieść go na równym i solidnym podłożu, aby jego pozycja była stabilna (np. podłoga, wyłożony taras).
- Dzieci do 6 lat mogą używać krzesła tylko pod nadzorem dorosłych!
Ciesz się spokojnymi chwilami we własnym zakątku komfortu. Wiszące krzesło to nie tylko miejsce do siedzenia, ale również sposób na relaks i nabranie nowej energii. Delikatne bujanie pomaga odprężyć ciało i umysł, czy to podczas relaksu na zewnątrz, czy przy czytaniu ulubionej książki w domu. Dzięki trwałym materiałom i eleganckiemu designowi będzie stylowym dodatkiem do każdego wnętrza – i Twoim nowym ulubionym miejscem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Fotele wiszące |
|---|---|
| ? Kolor: | Czarny |
| ? Materiał: | Tkanina, Sztuczny rattan, Stal |
| Waga: | 41,1 kg |
| Wysokość: | 200 cm |
| Głębokość fotela: | 70 cm |
| Kształt: | Jajowaty |
| Nośność: | 130 kg |
| Sposób mocowania: | Na stojaku |
| Średnica: | 105 cm |
| Stojak: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Szerokość fotela: | 108 cm |
| Tapicerka: | Z tapicerką |
| Typ: | Wiszące |
| Wygląd: | Ławka bujana |
| Wysokość siedziska: | 72 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Sestavení závěsného křesla KOKON
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
