Szare wiszące krzesło KOKON bez stojaka, jasna poduszka
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Tkanina: 100% poliester
- Sztuczny rattan
- Stalowa rama
Kolor
- Szary
- Jasny odcień bez wzoru
- Kolor tapicerki może się różnić, wysyłamy według stanów magazynowych
Wymiary krzesła
- Szerokość: 108 cm
- Głębokość: 70 cm
- Wysokość: 115 cm
- Udźwig: 150 kg
Specyfikacja
- Opakowanie zawiera krzesło, poduszki i sprężynę wiszącą
- Stojak nie jest częścią zestawu
- Dostarczane w częściach
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa
- Krzesło należy użytkować dopiero po całkowitym zmontowaniu. Montaż przeprowadza każdy klient samodzielnie i na własną odpowiedzialność.
- Przed użyciem upewnij się, że zawieszenie jest solidnie i prawidłowo przymocowane.
- Krzesło nie jest przeznaczone do gwałtownego huśtania się na boki.
- Jeśli używasz stojak, umieść go na płaskiej i solidnej powierzchni, aby zapewnić stabilność.
- Dzieci do 6 lat mogą użytkować krzesło wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej.
Magia huśtania
Pozwól sobie na chwile spokoju i wypoczynku w wiszącym krześle, które łatwo stanie się twoim ulubionym miejscem do relaksu. Delikatne kołysanie pomaga rozluźnić napięcie, spowolnić myśli i stworzyć przyjemną atmosferę spokoju. Wiszące krzesło doskonale nadaje się na taras, balkon i do wnętrza, oferując komfortowe miejsce do czytania, wypoczynku lub chwil tylko dla siebie.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Fotele wiszące |
|---|---|
| EAN: | 08596605033922 |
| ? Kolor: | Szary |
| Waga: | 30 kg |
| ? Szerokość: | 108 cm |
| Wysokość: | 115 cm |
| Głębokość: | 70 cm |
| Kształt: | Jajowaty |
| Materiał fotela: | Stal, Tkanina, Sztuczny rattan |
| Nośność: | 150 kg |
| Stojak: | Nie |
| Styl: | Nowoczesny |
| Wygląd: | Ławka bujana |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Sestavení závěsného křesla KOKON
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
