Szare wiszące krzesło KOKON ze stojakiem, jasna poduszka
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Tkanina: 100% poliester
- Sztuczny rattan
- Stalowa rama
Kolor
- Szary
- Jasny odcień bez wzoru
- Kolor polstrowania może się różnić, wysyłamy w zależności od dostępności w magazynie
Wymiary krzesła
- Szerokość: 108 cm
- Głębokość: 70 cm
- Wysokość: 115 cm
- Wysokość siedziska: 72 cm
Wymiary stojaka
- Średnica: 105 cm
- Wysokość: 200 cm
- Średnica rurki: 4,5 cm
- Maksymalne obciążenie: 130 kg
Wymiary poduszki (±5 cm)
- Szerokość: 110 cm
- Długość: 95 cm
- Szerokość zagłówka: 45 cm
- Długość zagłówka: 20 cm
- Siedzisko: ok. 60 x 45 cm
- Oparcie: ok. 55 x 45 cm
- Boczne podparcia: ok. 45 x 35 cm
Uwaga: Podane wymiary mogą się nieznacznie różnić w zależności od sposobu pomiaru i elastyczności miękkiego wypełnienia.
Specyfikacja
- Opakowanie zawiera: krzesło, poduszki, sprężynę do zawieszania i stojak
- Możliwa eksploatacja wewnętrzna i zewnętrzna
- Dostarczane jako zestaw do samodzielnego montażu
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
- Krzesło używaj dopiero po całkowitym montażu. Montaż przeprowadza każdy klient samodzielnie i na własną odpowiedzialność.
- Zanim usiądziesz na krzesło, upewnij się, że zawieszenie jest mocno przymocowane.
- Krzesło nie jest przeznaczone do gwałtownego huśtania na boki.
- Jeśli używasz stojaka do zawieszania krzesła, umieść go na równej i solidnej powierzchni, na której jego pozycja będzie stabilna (np. podłoga, wybrukowany taras).
- Dzieci poniżej 6 lat mogą korzystać z krzesła wyłącznie pod nadzorem dorosłych!
Ciesz się spokojnymi chwilami we własnym kąciku spokoju. Wiszące krzesło nie jest tylko miejscem do siedzenia, ale także sposobem na zwolnienie tempa i nabranie nowych sił. Subtelne kołysanie pomaga odprężyć ciało i umysł, niezależnie od tego, czy relaksujesz się na zewnątrz w ogrodzie, czy wewnątrz podczas czytania ulubionej książki. Dzięki trwałym materiałom i eleganckiemu designowi stanie się stylowym dodatkiem do każdej przestrzeni – i twoim nowym ulubionym miejscem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Fotele wiszące |
|---|---|
| ? Kolor: | Szary |
| Waga: | 41,1 kg |
| Wysokość: | 200 cm |
| Głębokość fotela: | 70 cm |
| Kształt: | Jajowaty |
| Materiał fotela: | Stal, Tkanina, Sztuczny rattan |
| Nośność: | 130 kg |
| Sposób mocowania: | Na stojaku |
| Średnica: | 105 cm |
| Stojak: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Szerokość fotela: | 108 cm |
| Tapicerka: | Z tapicerką |
| Typ: | Wiszące |
| Wygląd: | Ławka bujana |
| Wysokość fotela: | 115 cm |
| Wysokość siedziska: | 72 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Sestavení závěsného křesla KOKON
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
