Fotel designerski CLOVER BREGO, musztardowy BREGO 68
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Materiał obicia: 100% poliester
- Gramatura obicia: 280 g/m²
- Tkanina obiciowa: BREGO 68
- Kolor: Musztardowy
- Odporność na ścieranie (Martindale): 45 000 cykli
Wymiary
- Szerokość: 69 cm
- Szerokość siedziska: 50 cm
- Głębokość: 68 cm
- Głębokość siedziska: 48 cm
- Wysokość: 71 cm
- Wysokość siedziska: 44 cm
- Waga: 14,5 kg
- Wymiary opakowania: 72 x 72 x 51 cm
Specyfikacja
- Prosty minimalistyczny wygląd
- Wyrazista struktura tkaniny
- Dostarczane w częściach do zmontowania
BREGO
Tkanina obiciowa Brego ma wyrazistą strukturę tkaną, która nadaje meblom naturalny i lekko rustykalny wygląd. Jest wykonana w 100% z poliestru, co sprawia, że jest przyjemna w dotyku i jednocześnie praktyczna do codziennego użytku. Na fotelu CLOVER BREGO tworzy przytulną atmosferę i dodaje wnętrzu cieplejszego charakteru.
Brego charakteryzuje się dobrą odpornością na ścieranie i wytrzymałością włókien, co gwarantuje długą żywotność nawet przy częstym użytkowaniu. Tkanina utrzymuje także dobrą stabilność koloru i jest łatwa w pielęgnacji, dlatego doskonale nadaje się do obijania foteli, sof i innego mebli domowych.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Fotele |
|---|---|
| ? Kolor: | Czarny, Musztardowy |
| ? Materiał: | Tapicerowane |
| Waga: | 14,5 kg |
| ? Szerokość: | 69 cm |
| Wysokość: | 71 cm |
| Głębokość: | 68 cm |
| Głębokość siedziska: | 48 cm |
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Nogi: | Metal |
| Podłokietniki: | Z podłokietnikami |
| Rozkładana: | Nie rozkładana |
| Szerokość siedziska: | 50 cm |
| Wysokość siedziska: | 44 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
